İlçemiz Tapu Müdürü Fulya Türk’ün Sinop ili Ayancık Tapu Müdürlüğüne atanması ile boşalan Taşova Tapu Müdürlüğüne, Batman Tapu Müdürü iken atanan Nihat Bulak Muğla ili Datça Tapu Müdürlüğüne atanarak yeni görevine başladı.

  Görev yaptığı beş yıl boyunca görevini başarıyla yapan ve kendisini sevdiren Bulak’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

  Bulak ilçemiz halkına bir veda mesajı yayınladı: ”2018 Ağustos ayından itibaren geldiğim Taşova Tapu Müdürlüğü görevimden Muğla Datça Tapu Müdürlüğüne atanmam dolayısıyla ayrılmış bulunmaktayım. 5 yıllık görev süresi boyunca Taşova ya hizmet etmek şerefine erişmek beni son derece bahtiyar etmiştir. Tüm Taşova halkına bana göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür eder, saygı ve hürmetlerimi sunarım.”

BİYOGRAFİSİ:

1967 yılında Merzifon ilçesinde doğdu. İlk-orta öğrenimini Suluova’da, Ticaret lisesini Merzifon’da tamamladı. 1990 yılında Ordu-Kumru ilçesi Kadastro Müdürlüğünde göreve başladı. Isparta-Eğirdir, Antalya Serik ve Korkuteli ilçesinde görev yapan Bulak, 2004 yılında Suluova Tapu Müdürlüğüne atandı. Antalya Muratpaşa Tapu Müdürlüğünden 2015 yılında Batman’a Tapu Müdürü olarak atandı ve geçtiğimiz ay ilçemiz Tapu Müdürü oldu.

 

İlçemiz Tapu Müdürlüğüne bir atama yapılmadı