Taşova Net | Taşova Gazetesi - Son Dakika - Taşova Haberleri -
HV
19 NİSAN Cuma 22:35

Hayır Sever İş Adamı Ramazan Ayın’da Hemşerilerini Unutmadı

Bursa ‘da ikamet eden 1973-1977 yılları arası Belediye Başkanlığı yapan merhum Süleyman Bursalı’nın oğlu hayırsever iş adamı, ilçemizde ihtiyaç sahibi ailelere 1100 adet Ramazan kolisi ve nakdi yardımda bulundu..

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 07-04-2022 10:13
Hayır Sever İş Adamı Ramazan Ayın’da Hemşerilerini Unutmadı

  5 Nisan 2022 Salı günü Sanayii mahallesinde Niyazi Özkan’a ait depoya boşaltılan koliler, Yemişen  mahalle Muhtarı Nurdan Yılmaz ve Gönül Hayati Özkan nezaretinde hazırlanan araçlarla  ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

  Yemişen  Mahallesi Muhtarlık görevine başladığı günden itibaren mahallesinde ve ilçe genelinde ihtiyaç sahibi insanları bir an olsun yalnız bırakmayan  Nurdan Yılmaz,  İl Genel Meclisi Üyeliği  yapmış  Gönül Hayati Özkan’ın özverili desteği ile özel hazırlanan bir TIR dolusu gıda kolilerini  ihtiyaç sahiplerine  Ramazan ayının ilk günlerinde ulaştırdılar. İlçemize  eğitime verdiği destek ile  iki okula  kavuşmasına vesile olan ve yaptırdığı okullara  anne ve babası Emine ve Süleyman Bursalı’nın  adlarını  verdiren ve aynı zamanda  Üniversite öğrencilerine  bursları ile destek olan Hayır sever İş Adamı  Fuat Bursalı bu ramazanda da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

  Yemişen Mahallesi muhtarı Nurdan Yılmaz ; “Fuat ağabeyimin yardımını ihtiyaç sahiplerine araçlarımız ile götürüp teslim ediyoruz  1100 adet gıda kolisi ve nakdi yardımı iletiyoruz. Fuat Ağabeyim, benim Bursa’daki ağabeyim beni hiç ama hiç yalnız bırakmadı  Rabbim hayırlarını  kabul etsin işlerini bereketlendirsin “ dedi

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert