Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika - Taşova Haberleri -
HV
26 ŞUBAT Pazartesi 17:10

Tuncay Bek Aday Olduğunu Açıkladı

19 Mart 2022 Cumartesi günü yapılacak Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçimleri için Bek Turizm İşletmesi minibüsçü esnaflarından Tuncay Bek Oda Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 28-02-2022 12:54   Güncelleme : 01-03-2022 10:33
Tuncay Bek Aday Olduğunu Açıkladı

1978 yılında ilçemize bağlı Esençay köyünde doğan  Tuncay  Bek açıklamada: ”1988 yılından beri S.S. Taşova Koop.’ta Babam Muhsin Bek’in mesleği olan minibüsçülükle iştigal ediyorum.

Uzun süredir aynı zamanda Taşova Sanayi Sitesinde Güven Oto işletmesinde Madeni yağ satışı, oto lastik ve yedek parça üzerine esnaflık yapıyorum.  Yirmi iki yıldır sanayi sitesinde hizmet vermekteyim ve ayrıca baba mesleğimiz olan  minibüsçülük öğrenci ve Şehirlerarası Yolcu taşımacılığı aynı zamanda Terminal takside taksicilik hizmeti veriyorum. Bu işin muavinliğinden geldiğim için  meslektaşlarımın   sıkıntılarını bire bir yaşadığımdan dolayı  sorunlarımızı çok iyi biliyorum. Nakliyecilerimizin önemli sorunlarından Muayene İstasyonu sorunu ile diğer sorunlarımız ve Köylerden Taşımalı eğitim hizmetindeki akaryakıt zammıyla ortaya çıkan mağduriyetimizi Basın açıklaması ile dile getirdik. Bu sorunlarımızı çözebilmek için yeni yönetim ekibimizle sizlerden yetki istiyoruz. Oda seçimlerimizin nakliyeci arkadaşlarıma ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum Saygılarımla.

Tuncay Bek

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert