Kaymakam Ahmet GÖKCECİK, Dereli köyüne  Amasya Özel İdare tarafından 2022 yılı  programı kapsamında yapılacak olan sulama kanalında ve eski Belediye binasında incelemelerde bulunup vatandaşlarla sohbet etti. 

Kaymakam GÖKCECİK, Ballıca   köyüne  Amasya Özel İdare tarafından 2022 yılı  programı kapsamında yapılacak olan sulama kanalında incelemelerde bulunup vatandaşlarla sohbet etti.

Kaymakam  GÖKCECİK, Devre   köyüne  Amasya Özel İdare tarafından 2022 yılı  programı kapsamında yapılacak olan sulama kanalında incelemelerde bulunup vatandaşlarla sohbet etti. 

Kaymakam  GÖKCECİK,  Güngörmüş   köyüne  Amasya Özel İdare tarafından 2022 yılı  programı kapsamında yapılacak olan sulama kanalında incelemelerde bulunup Vatandaşlarla sohbet etti. 


Kaymakam GÖKCECİK, Dutluk   köyüne  Amasya Özel İdare tarafından 2022 yılı  programı kapsamında yapılacak olan sulama kanalında incelemelerde bulunup Vatandaşlarla sohbet etti.
Kaymakam GÖKCECİK Gemibükü  köyüne  Amasya Özel İdare tarafından 2022 yılı  programı kapsamında yapılacak olan sulama kanalında incelemelerde bulunup Vatandaşlarla sohbet etti. 

Kaymakam GÖKCECİK, Mülkbükü köyüne  Amasya Özel İdare tarafından 2022 yılı  programı kapsamında yapılacak olan sulama kanalında incelemelerde bulunup Vatandaşlarla sohbet etti. 

Kaymakam Gökcecik'e, İl Genel Meclis üyesi Deniz SÜMER,Amasya Özel İdare Teknik personelleri ve İlçe Özel İdare Şefi Vedat YAPAL eşlik etti.