Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
04 ARALIK Pazartesi 09:50
Advert

BELEVİ KÖYÜ DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Belevi Köyü Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 27 Mart Cumartesi günü saat 16.00 da Altınşehir Olimpiyat Düğün Salonu binasında gerçekleştirildi. Olağan genel kurul seçimine tek listeyle aday olan Hacı Taşova dernek başkanlığına seçildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2021 23:23   Güncelleme : 28-03-2021 23:37
BELEVİ KÖYÜ  DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

     Belevi Köyü Kültür Sosyal Yardımlaşma ve dayanisma" class="taglink" title="Dayanışma Haberleri">Dayanışma Derneği 27 Mart Cumartesi günü  saat 16.00 da Altınşehir Olimpiyat Düğün Salonu binasında gerçekleştirildi. Olağan genel kurul seçimine tek listeyle aday olan Hacı Taşova Dernek başkanlığına seçildi. 

      Olağan genel kurulda tekrar başkan seçilen Hacı Taşova yaptığı açıklamada '' Bugün yapmış olduğumuz genel kurulda katılım sağlayan üyelerimize teşekkür ediyorum.  2012 yılından bu yana yapmış olduğum dernek başkanlığına tekrardan görevime devam etmekten onur duyuyor, bu zamana kadar benim bulunmuş olduğum yönetimlerde çalışan tüm arkadaşlara teşekkür eder, bundan sonraki yıllarda benim yönetiminde bulunan arkadaşlara çalışmalarında başarılar dilerim. Her şey Belevi Derneği için yeni yönetim listem. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah.'' dedi

DERNEK YÖNETİMİ
Hacı Taşova
Feyzullah Namlı
Halil Berber
Ahmet Yayla
Emin Aydın
Murat Mercan
Ayhan Düzgün

YEDEK ÜYELER
Cavit Armağan
Ahmet Bilgin
Ahmet Şahin
Kaya Ahmet Tutkun
Nazım Bilgin
Mahmut Çalışkan
Hüseyin Şimşek

DENETİM KURULU ASİL
Ali Fuat Aytekin
Ali Yılmaz
Ercan Akan

DENETİM KURULU YEDEK
Bekir Yüksel
Eyüp Namlı
Halil Kılıç

Ali Rıza AĞIŞAli Rıza AĞIŞ

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert