Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Kaymakam Çelik, Canlı Derste Öğrenciler İle Buluştu

Kaymakam Çelik , "Uzaktan Eğitimde de En Yakınınızdayız” projesi kapsamında ikinci olarak Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerinin derslerine katılarak öğrencilerle sohbet etti.

Kaymakam Çelik, Canlı Derste Öğrenciler İle Buluştu
Kaymakam Çelik, Canlı Derste Öğrenciler İle Buluştu Volkan Hamdi Yolaçan
Advert

Taşova Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından başlatılan “Uzaktan Eğitimde de En Yakınınızdayız” projesi kapsamında pandemi sürecinde okullarındaki yüzyüze eğitim sürecinden uzak olan öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak, onların bu zorlu süreçten dolayı yaşadıkları duygu durumlarından uzaklaşmalarına yardımcı olmak ve özellikle 8. Ve 12. Sınıflardaki öğrenciler için okullarında yapılamayan meslek tanıtım etkinliğini uzaktan da olsa gerçekleştirmek için Kaymakam Mustafa Berk ÇELİK , öğrenciler ile canlı derslerde buluşmaya devam ediyor.

Kaymakam Çelik , proje kapsamında ikinci olarak Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerinin derslerine katılarak öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Kaymakam Çelik meslek tanıtımı kapsamında Kaymakamlık mesleği hakkında da öğrencileri bilgilendirdi.

Yaklaşık 1 saat süren etkinliğe katılan öğrencilere teşekkür eden Kaymakam Çelik , okullarda yüzyüze eğitimlerine geri dönecekleri günlerin en kısa zamanda gelmesi dileklerini iletti.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X