Taşova Net | Taşova Gazetesi - Son Dakika - Taşova Haberleri -
HV
19 NİSAN Cuma 22:18

Ömer Özalp Güven Tazeledi..!

Cumhuriyet Halk Partisi Taşova ilçe teşkilatının olağan kongresi 5 Aralık 2015 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 05-12-2015 17:01   Güncelleme : 05-12-2015 17:01
Ömer Özalp Güven Tazeledi..!

 Saat 10.00’da Belediye Düğün salonunda başlayan kongreye ilimiz milletvekili Mustafa Tuncer, Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran, merkez ilçe ve  delegeler ve partililer katıldı.

Toplantının açış konuşmasını  İlçe Başkanı Ömer Özalp yaptı. İbrahim Şenel, Bahattin Koç, Lütfü Halis ve Saadettin Akay’a plaketleri takdim edildi.

Divan heyetine Başkan olarak;  Aydın Fazlı Özveren, Başkan yardımcısı: Sabiha Torun, Katip üye: Halis Aydın delegelerin oyları ile seçildikten sonra saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu. Sırası ile; Mustafa Tuncer, Ömer Özalp, Hüseyin Duran ve Cihan Sancak’ın konuşmalarından sonra seçimlere geçildi.

 

Tek liste halinde girilen seçimlerde; yönetim kurulu 13 asıl, yedi yedek üye ve İl başkanlığı seçimlerinde oy kullanacak 14 il delegasyonu seçildi. Ömer Özalp’ın İlçe Başkanı seçildiği kongrede yönetim kurulu asıl üyesi olarak; Ahmet Alan, Nurettin Gani, Selahattin Gür, Fahri Koçhisar, Faruk Korkmaz, Sabiha Torun, Yusuf Torun, Mehmet Sayan, Ali Yağız, Remzi Yersel, Orhan Yılmaz ve Fatih Yolaçan seçildiler.

 

Ali Rıza AĞIŞAli Rıza AĞIŞ

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert