Trabzon dönüşü takımını Taşova girişinde gece saat 01.00 de meşalelerle karşılayan bir grup taraftar takım lehine tezahüratlar yaparak  teknik ekibi ve oyuncuları galibiyetten dolayı kutladılar.

Taşova 05 taraftar grubu adına konuşan Beytullah Duman “İlçemizin gururu takımımızı Trabzon’da elde ettiği bu anlamlı galibiyetten dolayı arkadaşlarımızla birlikte ilçe girişinde karşıladık.

Biz taraftarlar olarak her zaman takımımızın yanında yer alacağız.Ligin ikinci yarısında bazı deplasman maçların da giderek takımımızı yalnız bırakmayacağız”dedi.

Kulüp başkanı Ömer Sayar Trabzon deplasmanında elde ettiğimiz galibiyetin mutluluğu ve birazda yorgunluk nedeni ile otobüste uyur vaziyette Taşova girişinde bir anda meşaleler yanmaya başladı. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan cefakar taraftarımız gecenin bu saatinde ve sıcaklığın ekside olmasına rağmen bize güzel bir karşılama yaptılar.

Bizler yönetim kurulu ,teknik heyet ve sporcu arkadaşlarımızla en iyi sonucu almak için büyük mücadeleler veriyoruz.

Taraftarlarımız ve Taşova halkı bizi yalnız bırakmayıp desteklemeye devam etsinler bizlerde onları mutlu etmeye devam edelim dedi.