Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Kızılay, Amasya Merkez ve İlçelerde 15 Bin Pide Dağıttı

Türk Kızılay Amasya Şubesi, Amasya Merkez ve İlçelerinde koronavirüs salgını nedeniyle tüm mahalle ve sokaklarda iftara saatler kala 15 bin ramazan pidesi dağıttı

Kızılay, Amasya Merkez ve İlçelerde 15 Bin Pide Dağıttı
Kızılay, Amasya Merkez ve İlçelerde 15 Bin Pide Dağıttı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 1175 kez okundu.
Advert

Türk Kızılay Amasya Şubesi, Amasya Merkez ve İlçelerinde koronavirüs salgını nedeniyle tüm mahalle ve sokaklarda iftara saatler kala 15 bin ramazan pidesi dağıttı.

Türk Kızılay Amasya Şube Başkanı Mahmut Albayrak, yaptığı açıklamada, Kızılay,152 yıllık tarihinde, milletin karşı karşıya kaldığı her sorunda, Devletinin yanındaki yerini almış, Devletinin kendisine biçtiği görevleri layıkıyla yerine getirmiştir.

Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık'ın talimatı doğrultusunda, sokağa çıkamayan vatandaşlara Amasya Merkezde 10 bin, Taşova, Hamamözü, Göynücek ve Gümüşhacıköy ilcelerimizde 5 bin olmak üzere toplamda 15 bin ramazan pidesi ve çocuklarımızı da unutmayarak içinde çikolata, kek, ve biskuviden oluşan çocuk kidleride dağıttıklarını söyleyen Albayrak, dağıtımı gerceklestiren Türk Kızılay Amasya Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine, Genç Kızılay Üyelerine ve memur, esnaf, öğrencilerden oluşan 150 kişiden fazla Kızılay Gönüllülerimize çok teşekkür eğittiğini söyledi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X