Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Halk Eğitim Merkezlerimizin Maske Üretimi Dokuz Binin Üzerine Çıktı

Koranavirüs salgını nedeniyle ortaya çıkan tıbbi maske ihityacını karşılamak üzere harekete geçen ve Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okullarının maske üretimi 9 binin üzerine çıktı.

Halk Eğitim Merkezlerimizin Maske Üretimi Dokuz Binin Üzerine Çıktı
Halk Eğitim Merkezlerimizin Maske Üretimi Dokuz Binin Üzerine Çıktı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 1128 kez okundu.
Advert

Koranavirüs salgını nedeniyle ortaya çıkan tıbbi maske ihityacını karşılamak üzere harekete geçen ve Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okullarının  maske üretimi 9 binin üzerine çıktı.

Amasya merkez, Göynücek, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Merzifon, Suluova ve Taşova ilçelerinde bulunan Halk Eğitim kurumlarında gerçekleştirilen üretim sonucunda toplam 9.496 maske üretimi gerçekleştirildi. Üretilen maskeler hakkında bilgi veren İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU " Koronavirüs salgını nedeniyle devletimiz tüm imkanlarıyla seferber olmuş durumda. İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bizde tüm imkan ve kabiliyetimizle ülkemiz için üretmeye devam ediyoruz. Siperlik üretimimiz başarılı bir şekilde devam ederken ihtiyaç duyulan tıbbi maske üretiminide halk eğitim merkezlerimizde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 10 Nisan tarihi itibariyle 9 binin üzerinde maske üretimin gerçekleştirdik ve üretimimize devam ediyoruz. Özverili çalışanlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X