Advert
Advert

İstişare ve Hizmet Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi

2 Ocak 2015 Cumartesi günü Amasya milletvekili Haluk İpek'in de katılımıyla İstişare ve Hizmet Planlama Toplantısı Gerçekleşti.

İstişare ve Hizmet Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi
İstişare ve Hizmet Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi Editör : Ali Rıza AĞIŞ
Bu içerik 1168 kez okundu.


Saat 08.30’da Çadır restorantta kahvaltı ile başlayan toplantıya; AKP milletvekili Haluk İpek, AKP Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir, ilçemiz Belediye Başkanı Bayram Öztürk, il ve ilçe resmi kurum amirleri, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri  katıldı.


 Toplantının açış konuşmasını yapan Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Aydoğan: İstişari toplantılarımızla seçilmiş insanlarımızı, milletvekillerimiz ve resmi kurum amirleri ile bir araya getirerek yerinde çözüm arayacağız.

 Toplantımız siyasi bir amaç taşımamaktadır.  dedi. Ve  Ak Parti ilçe başkanı Tekin Sobacı’nın  konuşmasından sonra Belediye Başkanı Bayram Öztürk söz aldı.

  Bu toplantı aynı zamanda bir ilçe platformu olacaktır ve belli periyotlarla devam edecektir dedi. Ak Parti il Başkanı Mehmet Ünek; ”2014 ve 2015 yılları seçimlerle geçmiştir.Hizmetlerde bu nedenle aksamalar olmuştur.

 İlk toplantımızı geçen hafta Amasya’da başlattık, ilçe olarak ilk toplantımızı Taşova’da yapıyoruz. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz dedi. Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir’in kısa konuşmasından sonra Amasya milletvekili Haluk ipek söz aldı.  Milletvekilimiz Haluk İpek yeni ve farklı bir uygulama başlattı. İlçemizde 9-10 belediye kapandı ve tek ilçe belediyemiz kaldı, ilçemizi köyleri ile bir bütün olarak düşünüyoruz. Muhtarlarımız bu nedenle çok önemli.


Geçen hafta Amasya’da muhtarlarımız ve seçilmişlerimizle bir araya geldik. Seçimle de olsa, resmi görev de olsa yapılan bu görevler dönemsel görevlerdir. 2016 yılı sorunların çözüme kavuşturulma yılı olacaktır. Sizlerin sorunlarını not alacağız. Biz öyle bir toplantı yapalım ki, halkın temsilcileri ile resmi kurum müdürlerini bir araya getirip sorunları en kısa zamanda çözüme kavuşturalım. Önümüzdeki toplantılarda neler yapılmış, neler yapılamamış bunları görelim istedik. Sorunları kısa, orta ve uzun vadede çözüme kavuşturmak istiyoruz dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X