Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

AMASYA SEVDASI Yeni Bölüm Ankara’da Tanıtıldı

Aslen ilçemiz Esençay köyünden olup uzun yıllardır yaşadığı Ankara’dan duyduğu Amasya özlemini, AMASYA SEVDASI adı altında eserleştirerek Ankara 14.cü kitap Fuarı'nda tanıtımını yaptı.

AMASYA SEVDASI Yeni Bölüm Ankara’da Tanıtıldı
AMASYA SEVDASI Yeni Bölüm Ankara’da Tanıtıldı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 818 kez okundu.
Advert

Aslen ilçemiz Esençay köyünden olup uzun yıllardır yaşadığı Ankara’dan duyduğu Amasya özlemini, AMASYA SEVDASI adı altında eserleştirerek Ankara 14.cü kitap Fuarı'nda tanıtımını yaptı.

 

Müzeyyen Keskin eseri ve fuar ile ilgili yaptığı açıklamada;


"Her yıl geleneksel olarak; Eylül Fuarcılık tarafından düzenlenen, Ankara 14.cü kitap Fuarı İLESAM yerleşkesin de İLESAM üyelerine kitaplarının tanıtımı için 2 saatlik imkan sağlıyor. Teşekkürler… İLESAM Başkanı Mehmet Nuri PARMAKSIZ beye, Yönetime ve emekleri geçen herkese. 29. Şubat 2020 saat 12.00 – 14. 00 arasın da ATO Congresium B-16 da kitaplarımızı imzaladık. Fotoğraflar çekildi o gün katılan şairlerimiz yazarlarımızla kısa ama güzel canlı yayınlar yaptık. Anı adına.

Bir taraftan Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği, şehitlerimizin olduğu bir dönemdeyiz. Şehitlerimizin mekanları cennet olsun. Allah sabırlar versin Türkiye’me ve ailelerine. Türk ordularımızı daima muzaffer eylesin inşallah. Şehitlerimiz var ki bu vatan var. Allah onlardan razı olsun. Allah için, bayrak için, vatan için, ezan için bu vatanı savundular. Şehit düştüler. Minnetarız onlara haklarınızı helal etsinler bizlere. Bizler onlar sayesın de özgürüz yaşıyoruz. Minnetarız Gazilerimize şifa dileklerimle. Asker ve Polislerimizi güvenlik güçlerimizi Allah esirgesin. Şerli devletlerin şerrinden muhafaza eylesin inşallah.

Hayat devam edip gidiyor.

Amasya Sevdası Tanıtım Turizm Kültür Sanat Eserin’nin 42 sayfadan oluşmaktadır. Üç renkli reklam sayfamız ve kuşe kağıda basılmış çok güzel oldu. İçi dolu dolu 5. Baskımızı çıkardık çok şükür. Beşinci baskımızla fuara katıldık. Kitaplarımızı imzaladık. Şairinden imzalı şiirler imzaladık. Şiir, sohbet, haberler çekimlerle devam etti. Beş yıldızlı Amasya Elması ikram ettik. Kan şekerlerimize çok faydalı oldu.

Bir taraftan da SÜŞİYAD Başkanı Hikmet Okuyar tarafından çıkarılan, Türkiye Sevdası Projesi ’nın Türkiye Sevdası Ödül töreni vardı. 2 şair ödül aldı. Türkiye Sevdası Kültür Sanat Danışmanı olarak organizemle. Türkiye Sevdası Kültür Sanat ödülleri Halk şairi Leyla YILDIRIM ve Şair Irmak Suna BİNİCİ’in ödüllerini Şebinkarahisar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ali Yaşar YÜCEL tarafından verildi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Ödül alan şairlerimizi de tebrik ediyoruz. Başarılar diliyoruz.

Bu imkanları sağlayanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başka bir fuarda başka bir imza gününde buluşmak üzere. Selam, sevgiyle, saygıyla, hoşça kalın."dedi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X