İlçemizde toplu kullanım alanlarına zarar vermekte üstümüze yok. Millet bahçesinde gelişi güzel yakılan semaverler ve onların közlerini çimlerin üzerine dökmek büyük bir saygısızlık.

  Taşova’da yeni hizmete giren millet bahçesinde vatandaşlarımızın daha önce masa üzerinde yakılan semaverler hakkında birkaç defa yetkililerin eksiği diyerek haberlerini yapmıştık.

  Bugün sabah elimize ulaşan fotolar ile ilk başlarda yetkililerin eksikleri gibi düşünsek de aslında problemin düşüncesiz olarak kamuya ait toplu kullanım alanlarını kullanan vatandaşların olduğunu daha iyi görüyoruz.

Semaver Gözünü Çimlerin Üzerine Dökmüşler

  Millet bahçesinde akşam saatlerinde havaların serinlemeye başlamasıyla kendilerini millet bahçesine atan vatandaşlar, masalara özel olarak yapılan semaver koyma yerlerini hiçe sayarak çimlerin üzerinde semaverlerini yaktılar, birde üzerine bu yetmiyormuş gibi semaver közlerini çimlerin üzerine dökerek toplu kullanım alanlarına zarar verdiler.

Önce Saygılı Olmalıyız

İlçemizde tolu kullanım alanı olarak öne çıkan Millet Bahçesinde vatandaşlarımızın çevreye ve yapılan emeğe saygı duyarak bu tür sorumsuzluk yapmamalarını önemle rica ederiz.

Unutmayalım ‘’Kamu malı yurdum malı herkes bunu saygıyla kullanmalı’’