Taşova Sepetli Köyü Derneği Olağan Genel Kurul Toplantısını Derneğin Kaynarca’da bulunan. Hizmet Merkezinde üyelerin yoğun ilgi ve katılım gösterdiği ortamda yapıldı.

  Divan Başkanlığını TAŞDEF Genel Başkanı Ahmet Usta yaparken Divankurulu üyeliklerini Önceki Dönem derneğin emekçi başkanlarından Abdullah Günel ve Ahmet Hemşin Yaptı.

  Genel kurulda Saygı Duruşu ve İstiklal marşımızın okunması ardından Rutin işlemler bitiminde Aday olmak isteyenler listesini divan kuruluna testimi duyurusu yapıldığında başkaca aday olmadığı için divan başkanının açık oylamaya sunumu ile tüm hazurunun kabulü ile Başkan Adayı Abdurrahman Cinar ve listesi kabul edildi.

 Yeniden göreve Gelen Abdurrahman Çınar üyelerine hitaben. Yaptığı konuşmasında şunları söyledi

“ Değerli üyelerimiz önceki döneminizde pandemi ve ekonomik sebeplerle etkin olamadık ama köyümüz mezarlığı ve sosyal yardımlar konusunda güzel çalışmaları yaptık. İnşallah önümüzdeki dönem dernek yerimiz ve gençlik kolları çalışmalarımız ile güzel işlere imza atacağız sizden ricam aidatlarımızı banka hesaplarımıza zamanında yatırmanız. Bugün de katılımınız güzeldi aidatlarını veren tüm değerli üyelerimize ayrıca teşekkür ederim “ dedi