Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika - Taşova Haberleri -
HV
01 MART Cuma 21:38

AMAN DİKKAT! ÇİFT SIRA PARKA CEZA VAR…

İlçemiz Atatürk Bulvarı üzerinde denetim yapan ekipler, çift sıra park yaparak trafiğin aksamasına neden olan ve trafik güvenliğini tehlikeye sokan sürücülere ceza yazıyor.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 30-01-2024 20:08
AMAN DİKKAT! ÇİFT SIRA PARKA CEZA VAR…

  İlçemiz Atatürk Bulvarı üzerinde denetim yapan ekipler, çift sıra park yaparak trafiğin aksamasına neden olan ve trafik güvenliğini tehlikeye sokan sürücülere ceza yazıyor.

 Taşova Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri, ilçe genelinde trafik akışının aksamaması için çift sıra park eden araçlara yönelik denetimlerini arttırdı. Vatandaşlardan gelen ihbar ve şikayetlere de anında cevap veren ekipler, Atatürk Bulvarı olarak bilinen yerde denetimlerine yoğunluk verdi. Trafik ekipleri, çift sıra park, engelli park yeri, yaya yolu üzerine uygunsuz araç pak edenler ile hatalı parklanmalara idari para cezası uyguluyor.

 “DENETİMLER ARTARAK DEVAM EDECEK”

Taşova’da, manav, market, fırın, kahvehane, nalbur gibi dükkanların bulunduğu ayrıca Kaymakamlık ve Belediye binasının da bulunduğu Atatürk Bulvarı’nda, konuyla ilgili sık sık kendilerine ihbar geldiğini, ikinci sıra ve çapraz park eden araçlara ceza yazmak durumunda kaldıklarını belirten trafik ekipleri, sürücülere araçlarını hatalı park etmemeleri konusunda uyarıda bulunuyor. Yapılan denetim ve uyarılara rağmen sürücülerin araçlarını hatalı park etmeye devam ettiklerini söyleyen ekipler, denetimlerin artarak devam edeceğine dikkat çektiler.

Sadece Atatürk Bulvarı üzerinde değil, tüm ilçe genelinde de ekiplerin çalışmaları devam ediyor. Sürücülerimizi ve Vatandaşlarımızı bu konuda dikkatli olmaları için uyarıyoruz.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Necmettin CELEP 4 hafta önce
Sadece araçlar için uygulama yapılmasın cadde ve sokaklara kaldırımlar malzeme koyarak trafiği aksatan, can güvenliğini tehlikeye atan esnaflara da ceza yazılsın.
Necmettin CELEP 4 hafta önce
Çok güzel bir uygulama. İnşallah kimseye iltimas tanımadan uygulama süreklilik arz eder. Özellikle SGK binasının önünden otogar girişine kadar çift yönlü trafiği çok aksatıyorlar. Normal park yapan aracın arkasına park edip gidiyorlar. Birinde bir densiz aracımın arkasına park yapıp gitmiş camda falan telefon no da yok yarım saatten fazla bekledim. Sorao raç sahibini tanıyan biri falanca kahvede kağıt oynuyor dedi gittim buldum. Oyundan kaldırdığım için adam birde sinirlenmezmi. Uysan bela.
Reklamı Geç
Advert