İlçemizde görev yapan basın mensupları, 5 aydır boş bulunan Taşova Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan ve 16 Ocak 2024 Çarşamba günü görevine başlayan Başhekim Dr. Mustafa Kağan Coşkun’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Ziyarete; Tasova.net editörü Erhan Gündüz, Tasova.gen.tr Editörü Ahmet Günaydın, Anadolu Ajansı Muhabiri Tevfik Öztürk, İHA Muhabiri Serdoğan Sıvacı, ve ANKA Muhabiri Rafet Öztürk katıldı.

BİYOGRAFİSİ::

Aslen ilçemize bağlı Uluköy beldesinden olan Mustafa Kağan Coşkun, 29 Mayıs 1991 günü Trabzon Sürmene’de doğdu, İlk ve orta öğrenimimi Erbaa’da, Lise öğrenimimi Samsun Fen Lisesinde, Üniversite öğrenimimi Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. 2015 yılında Tokat Erbaa Devlet Hastanesinde ilk olarak Erbaa Devlet Hastanesinde Acil Servis Sorumlu Hekimliğinin yanı sıra İşyeri Hekimliği ve Erbaaspor Kulüp Doktorluğu görevinde bulundu. 16 Ocak 2024 tarihi itibari ile Taşova Devlet Hastanesinde Başhekim olarak göreve başlayan Coşkun, evli ve bir çocuk babası.