Taşova Net | Taşova Gazetesi - Son Dakika - Taşova Haberleri -
HV
23 NİSAN Salı 06:36

Halk Eğitim Merkezinde 12 Şehidimiz İçin Eller Semaya Açıldı

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kurslarında Bugün Eller Semaya 12 Şehidimiz için açıldı.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 29-12-2023 13:34
Halk Eğitim Merkezinde 12 Şehidimiz İçin Eller Semaya Açıldı

  Halk Eğitim Merkezi bünyesin de Taşova merkez ve köylerimizde açmış olduğu 14 adet Kur'an-ı Kerim okuma ve öğrenme kurslarımızda bugün eller Irak'ta Pençe Kilit operasyon bölgesinde şehit olan 12 askerimiz ve bu vatan için toprağa düşmüş tüm şehitlerimiz için semaya açıldı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Taşova merkezde açmış olduğu iki kurşun yanında, Yolaçan, Esençay, Şahinler, Dereli, Geydoğan, Tekke, Dörtyol, Çambükü, Karabük, Umutlu, Gemibükü, Kırkharman köylerinde yetişkin bayanlara yönelik açmış olduğu toplam 14 Kur'an-ı Kerim okuma ve öğrenme kursların’da hafta boyunca şehitlerimiz için hatimler yapıldı.

  Bunun yanında yeni hafta boyunca her gün kurslarda yasinler ve Kur'an-ı Kerimler okundu. Bugün de hafta boyunca yapılan hatimler için dualar yapıldı.

 Taşova Halk Eğitim Merkezi Müdürü Saffet Bol; Bu yapılan çalışmalarda Emeklerinden dolayı kurslarımızda görevli usta öğreticilerimize, kursiyerlerimize ve dışarıdan destek olan hemşerilerimize teşekkür ediyoruz Allah dualarını niyetlerini kabul etsin şehitlerimizin ruhlarını şad mekanlarını cennet eylesin.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert