Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
07 ARALIK Perşembe 03:11
Advert

38 Yıllık Görev Aşkı Emeklilik İle Son Buldu

Alpaslan beldemizden Taşova Süleyman Bursalı Sağlık Meslek Lisesi Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Necmettin Celep, toplam 38 yıllık hizmetten sonra emekli oldu.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 30-10-2023 11:12
38 Yıllık Görev Aşkı Emeklilik İle Son Buldu

  Alpaslan Belediyesinde 1985 yılında memuriyete başlayan Celep, 3 yıl sonra Milli eğitime nakil oldu. 1 yıl Kavak ilçesinde görev yaptıktan sonra 9 yıl Taşova İlçe Milli Eğitimde, yaklaşık 25 yıl Taşova Sağlık Meslek Lisesinde görev yaptıktan 27 Ekim itibarıyla emekli oldu.

Mesai arkadaşları Celep’in onuruna 28 Ekim günü Boraboy gölünde yemekli bir etkinlik düzenlediler. Okul Müdürü Selim Balcı yaptığı hizmetlerden dolayı Celep’e plaket verdiler.

  Celep emekli olması dolayısıyla bir mesaj yayınladı: ”27 Ekim 2023 tarihinde memuriyetimi sonlandırarak emekliye sevkim nedeniyle 28 Ekim 2023 günü harika bir etkinlik tertipleyen başta okul müdürüm, müdür yardımcılarım, öğretmenlerim ve mesai arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Her şey için çok teşekkürler. Sevgi ve saygılarımla.”

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Aydin Tuccar 1 ay önce
Saygıdeğer gardasim Necmettin beyin emekliliğini dolayı kutluyorum hayırlı uğurlu olsun kendisine fransadan kucak dolusu selam saygılar sağlık mutluluklar
Reklamı Geç
Advert