Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
07 ARALIK Perşembe 02:58
Advert

Taşova ya Zaman Kaybetmeden ATM Konması Gerekiyor

Belediye eski binasının birinci katında 26 Temmuz 2018 Perşembe günü hizmete giren Denizbank’ın kapanmasıyla ilçemizdeki banka sayısı üçe düşmüştü

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 27-09-2023 17:53   Güncelleme : 27-09-2023 17:58
Taşova ya Zaman Kaybetmeden ATM Konması Gerekiyor

  Belediye eski binasının birinci katında 26 Temmuz 2018 Perşembe günü hizmete giren Denizbank’ın kapanmasıyla ilçemizdeki banka sayısı üçe düşmüştü.

Altı personelin görev yaptığı bankanın hesapları 7 Ağustos 2023 Pazartesi gününden itibaren Erbaa Denizbank şubesine devredildi. Hafta sonu boşaltılan bankanın ATM cihazı da söküldü. Taşova’da 5 yılı aşkın süredir yaptığı hizmet süresince onlarca müşterisine kredi kartı veren ve kredi kullandıran Denizbank’ın kapanışının ardından 50 gün geçmesine rağmen ATM (bankamatik cihazı) kurmaması vatandaşın tepkilerine neden oluyor.

Denizbank’ın ATM cihazının önümüzdeki günlerde diğer bankaların da ATM cihazlarının bulunduğu Ziraat Bankası karşısına kurulmasını dört gözle bekliyor.

Bilgisayar çağının ve otomasyonun zirve yaptığı, 22. yüzyıla 77 yıl gibi kısa bir süre kala Denizbank Genel Müdürlüğünü halkımızı daha fazla mağdur olmadan göreve davet ediyoruz.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert