Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika - Taşova Haberleri -
HV
01 MART Cuma 21:44

Deprem Zedeler İçin Acil Kampanya Bailatıldı

6 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 04.21’de vuku bulan Deprem ile ilgili ilçemizde saat 12.00’de bir toplantı yapıldı.

SPOR
Giriş Tarihi : 06-02-2023 21:22
Deprem Zedeler İçin Acil Kampanya Bailatıldı

6 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 04.21’de vuku bulan Deprem ile ilgili ilçemizde saat 12.00’de bir toplantı yapıldı.  

LÜTFEN DİKKAT…

Haber: Serdoğan Sıvacı

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve sabah saat 04.17’de meydana gelen ve bölgedeki 10 ilin etkilendiği depremin ardından, Taşova Kaymakamı Ahmet Gökcecik başkanlığında Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk ile birlikte, Kurum Yöneticileri, Siyasi Parti ve STK Temsilcilerinde katıldıkları “Kriz Masası” toplandı.

 İstişare ve değerlendirmelerin ardından depremden etkilenen bölgedeki vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlatılması kararı alındı. Taşova Belediyesi hizmet binası önünde kurulan “YARDIM KAMPANYASI İRTİBAT NOKTASINDA” kabul edilecek yardımlar, Belediye Binası arkasındaki depoda toplanacaktır.

KAMPANYA KAPSAMINDA, battaniye, elektrikli ısıtıcı ve soba, kışlık kıyafet, bot ve gıda paketleri olarak belirlenmiş olup, nakdi yardımların da ilan edilen  T.C. Ziraat Bankası AFAD Hesaplarına ve DEPREM yazarak 1866’ya SMS gönderilerek 20 TL bağış yapılabileceği, toplanan yardımların Valiliğimiz, AFAD ve ilgili kurumların koordinasyonuyla bölgedeki vatandaşlarımıza ulaştırılacağı dolayısıyla yardımcı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert