Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
27 MART Pazartesi 10:22

İlçemizde İki Uzman Doktor Göreve Başladı

İlçemiz 2021 yılında hizmete giren Taşova Devlet Hastanesine iki uzman doktor Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayşe Eren Memiş ve Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Muhammet Aydın Akdoğan görevine başladı.

SAĞLIK
Giriş Tarihi : 04-02-2023 09:35
İlçemizde İki Uzman Doktor Göreve Başladı

   Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı  Dr. Ayşe Eren Memiş’in Biyografisi:

  1992 İstanbul doğumlu olan Memiş 2010 yılında girdiği Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesini 2016 tamamladıktan sonra İstanbul Tuzla Toplum Sağlığı Merkezinde Pratisyen Hekim olarak göreve başladı. 2 yıl burada görev yapan Doktor Memiş Asistanlık eğitimini   İstanbul Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bitirdikten sonra Taşova Devlet Hastanesinde  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak göreve başlamış olup, Hekimimiz evli ve 1 çocuk annesidir.

  Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Muhammet Aydın Akdoğan’ın Biyografisi:

  1 Nisan 1991 yılında Mersin’de doğan Muhammet Aydın Akdoğan 2010 – 2017 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenimini tamamladıktan sonra, Kırklareli ili Pınarhisar ilçesi Devlet Hastanesinde Pratisyen Hekim olarak göreve başlamış ve 2017  2022 yılları arasında Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde asistanlık görevini tamamlayıp,  Devlet Hastanemizde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olarak göreve başladı.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert