Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
31 MAYIS Çarşamba 00:45

Kardeşlik ve Dayanışma Gecesine Davet

TOKSOY GECESİNE DAVET Taşova Orman Köylüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TOKSOY) 26. kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 25-01-2023 10:00
Kardeşlik ve Dayanışma Gecesine Davet

 Bundan 26 yıl önce Duran Yeter başkanlığında Dursun Yersel, Şahin Çakmak, Mürsel Çatal, Mustafa Akça, Rahim Öztürk, Hasan Dikmen ve İsmail Yersel kurucu üyeleri tarafından kurulan TOKSOY Derneği ilçemizin en köklü ve en aktif STK’larından biri haline geldi.

  Daha önceki yıllarda sosyal ve kültürel anlamda birçok faaliyete imza atan TOKSOY Derneği Başkanı Kazım Özdemir yaptığı açıklamada; “Derneğimiz çeyrek asrı geride bırakarak kuruluşunun 26.  yılını kutlamanın onurunu yaşamaktadır. Gerek pikniklerle, gerek iftar programlarıyla varlığını her daim üyelerine hissettiren derneğimiz, her zaman mazlumun, garibin ve köylülerinin mutlu ve üzüntülü zamanlarında yanlarında olarak varlığını her zaman hissettirmiştir. 2017 yılında 20. yılını kutladığımız derneğimizin 26. yılını kutlayacağız. Gecede iki THM sanatçılarımız Menekşe Hanımefendi ve Ahmet Barış beyefendi katılım sağlayarak şereflendireceklerdir. Gecede ayrıca 50’ye yakin üründen çekiliş yapılacak olup, sunumunu Nevres Darıcı’nın yapacağı gecemize tüm halkımız davetlidir.” dedi.

  Not: Gecede çekiliş için dip koçanlı bilet dernek başkanında ve Yağmur Lokantasında bulunmaktadır.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert