Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
21 MART Salı 13:45

İYİ PARTİ TAŞOVA İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

12 Kasım 2022 Cumartesi günü İYİ Parti ilçe binasında yapılan toplantıda parti organlarında yapılan görev dağılımı İlçe Başkanı Salih Aşçı tarafından açıklandı.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 14-11-2022 18:07
İYİ PARTİ TAŞOVA İLÇE TEŞKİLATINDA GÖREV DAĞILIMI  YAPILDI

  30 Ekim günü yapılan kongre sonrası yaptığımız bu toplantıda görev dağılımını yaptıklarını ifade eden Aşçı; “Bundan sonraki toplantılarımızı daha sık yapmaya düşünüyoruz. 2023 seçimlerine odaklanmalıyız. Seçimlerin yarın olacak gibi bir çalışma programı belirlemeliyiz. Hem merkezi, hem de alan çalışmalarına hemen başlamalıyız. Her şeyi bileceğiz diye bir şey yok dayanışma içerisinde olup sıkı sıkıya bir birimize kenetlenerek İYİ Parti’nin politikalarını halkımıza anlatmak durumundayız. Ülkemizin halini herkes çok iyi biliyor.

  Genel Başkanımız Akşener, söyledikleriyle ve yaptığı uygulamalarla örnek olan tek liderdir. Ülkemizin hangi bataklığın içerisine sürüklendiğini çok güzel özetliyor. Bizler de bunları halkımızla paylaşmalı ve anlatmalıyız. Bunu başarmanın yolu Genel Başkanımız Akşener’in işaret ettiği yoldur. Bu yolda ülkemizi aydınlık günlere kavuşturacak tek parti İYİ Partidir. Siz cesur yürekli hanım kardeşlerim ve sizler ile bu aydınlık yolda yürüyeceğiz. Partimizin organlarında yer alan tüm dava arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Ayrıca bizlere hayırlı olsun dileklerinde bulunan il ve ilçe teşkilatlarına, STK örgütlerine, partililerimize, vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun“ dedi.

Yapılan görev dağılımı ise şu şekilde oldu:

Sekreter Ahmet Özdemir, Muhasib: Ahmet Gümüş, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yard.: Bahattin Öcal, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yard. Metin Eraslan, Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yard. Ahmet Günaydın, Seçim işlerinden Sorumlu Başkan Yard. İsmail Yüksel, Medya ve İletişimden Sorumlu Başkan Yard.: Cesarettin Tuzla, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardım.: İsmail Ergin, Tarım ve Köy İşlerinden Sorumlu Başkan Yard.: Mehmet Cebe, Eğitim Politikalarından Sorumlu Başkan Yard.: Halil Kuru, STK’lardan Sorumlu Başkan Yard., Ali Özer, Kadın Kolları Politikalarından Sorumlu Başkan Yard. Mualla Yüksel, Kadın Kolları Gençlik Başkan Yard. Sümeyye Garip, Toplumsal Politikalardan Sorumlu Başkan Yard. Ömer Ünlü, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yard. Serap Apaydın, Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Başkan Yard.: Mustafa Efgan Uysal, Kalkınma Politikalarından Sorumlu Başkan Yard.: Şahin çakmak,

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert