Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
04 HAZİRAN Pazar 01:00

Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğüne Atandı

Bir süredir boş bulunan ilçemiz Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğüne Ali Buğalı atandı ve yeni görevine başladı. Ali Buğalı’yı kutluyor, yeni görevinde başarılar temennı ediyoruz.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 23-09-2022 13:51
Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğüne Atandı

  Bir süredir boş bulunan  ilçemiz Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğüne Ali Buğalı atandı ve  yeni görevine başladı. Ali   Buğalı’yı kutluyor, yeni görevinde başarılar temennı ediyoruz.  

    BIYOGRAFISI: 10 Mayıs 1969 tarihinde Taşova’da doğdu. İlkokulu köyünde Tekke İlkokulunda okuduktan sonra ortaokulu ve liseyi yatılı olarak Amasya İmam Hatip Lisesinde bitirdi.

  On Dokuz Mayıs Üniversitesi Amasya Eğitim Yüksek Okulunu bitirdikten sonra sınıf öğretmeni olarak çeşitli illerdeki okullarda öğretmen ve idarecilik görevlerinde bulundu.Daha sonra Lisans Tamamlama programı ile Türkçe Öğretmenliği alanında lisans tamamladı.

  Branş değişikliği kapsamında Türkçe Öğretmenliği alanına geçtikten sonra yine ilçemizde çeşitli okullarda idarecilik ve öğretmenlik yaptı. Sonra 02 Eylül 2022 tarihi itibari ile ilçemiz, Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulunda Okul Müdürü olarak göreve başladı.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert