Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
30 MAYIS Salı 23:27

ŞEHİT AİLELERİ İÇİN PROGRAM DÜZENLENİYOR

Taşova Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından “Taşova şehit ve Gazilerini Hatıraları ile Anıyor” projesi Amasya, Ankara ve Taşova’da düzenlenen etkinliklerle tamamlanmıştı.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 22-06-2022 16:43
ŞEHİT AİLELERİ İÇİN PROGRAM DÜZENLENİYOR

27 Haziran 2022 Pazartesi günü saat 19.00’da  Taşova meydanında düzenlenecek etkinlik öncesi  TAŞSOY Dernek Başkanı Kazım Özdemir bir açıklama yaparak halkı etkinliğe davet etti.

”Taşova Şehit Aileleri Derneği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizce hazırlanan İçişleri  Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünce kabul edilen “Taşova Şehit ve Gazilerini Hatıraları ile Anıyor” projesi kapsamında, proje ortağı TOKSOY Derneği merkezinde Şehitlerimizin özel eşyalarını sergilemek için yaptırdığımız 30 adet dolaba şehitlerin geride bıraktığı  eşyaları ailelerinden tutanak karşılığı alarak dolaplarına yerleştirdik. Bu özel eşyaların sergi alanı açılışı yapılıp  gezilecek, daha sonra meydanda programa geçilecek. İstiklal marşı ve Kur’an-ı Kerimi protokol konuşmalarından sonra Amasya Belediyesi Konservatuvar THM korosu, Şiir dinletisi Proje dahilinde çektirdiğimiz Şehit ve Gazilerimizin Belgesel film katılımcılara izletilecektir. Şehitlerimize ve tüm ölmüşlerimize dua ile programımız sona erecektir. 27 Haziran 2022  Pazartesi günü saat 19.00’da Taşova Şehir Meydanında yapılacak olan programa tüm halkımız davetlidir.”

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert