Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 15:44

Şampiyon Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksek Okulu

Futbol turnuvasına başta Taşova Yüksel Akın MYO olmak üzere, Eğitim Fakültesi, Teknik Bilimler MYO, Sosyal Bilimler MYO, Sabuncuoğlu Şerafettin S.H. MYO, Mimarlık Fakültesi, Tasarım MYO, Merzifon MYO, Suluova MYO, Sağlık Bilimleri Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat fakültesi, Merzifon İİBF takımları katıldı.

SPOR
Giriş Tarihi : 03-06-2022 14:09
Şampiyon Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksek Okulu

 Taşova Yüksel Akın MYO turnuvaya A Grubunda Eğitim Fakültesi, Teknik Bilimler MYO ve Sosyal Bilimler MYO ile mücadele etmiş ve 7 puan ile grubunu lider tamamlayıp, Çeyrek final müsabakasında Merzifon MYO’u 6-4 yenerek yarı finale yükseldi.

 Yarı final müsabakasında ise Eğitim Fakültesini 5-2’lik skorla geçerek finale çıkma başarısı gösteren takımımız Finalde ateşli seyircisiyle birlikte Sabuncuoğlu Şerafettin S.H. MYO’u 5-4 yenerek şampiyonluğa ulaştı.

 Ayrıca, personel futbol turnuvasında da 5 farklı birimden oluşan turnuvada da yapmış olduğu 4 müsabakayı da yenerek personel futbol takımında da Taşova Yüksel Akın MYO şampiyon oldu.

 14.spor şenlikleri kapsamında 3*3 sokak basketbolunda da yer alan Taşova Yüksel Akın MYO basket takımı turnuvayı 3. Sırada tamamlayarak kupa almaya hak kazandı.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert