Taşova Haber Sitesi
HV
26 HAZİRAN Pazar 11:31

Kaymakam Gökcecik Anneler Günü Kutlama Mesajı

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 09-05-2022 05:10
Kaymakam Gökcecik Anneler Günü Kutlama Mesajı

Tarifi imkânsız bir sevginin ve şefkatin timsali olan, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkartmayan annelerimiz; bizleri dünyaya getiren, hayatımız  boyunca en büyük destekçimiz olan, tarifi  imkânsız değerlerimizdir.
Peygamber Efendimizin "Cennet, Annelerin Ayakları Altındadır" hadis-i şerifiyle payelendirdiği, varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde  bir kılavuz görevi gören annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez.
Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en değerlisidir. Annelerimizi daima mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, onlar için en büyük armağandır. Annelerimizin gülen yüzleri, bizler için de en değerli hazinedir. Annelerimizi, yılın sadece bir gününde değil her gününde hatırlamalı, hoş tutmalı, sevgi ve saygımızı daima göstermeliyiz.
Anneler günü vesilesiyle toplumu şekillendirmede büyük rolü olan, emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın, en masum ve temiz duyguların timsali, nice emeklerle yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren annelerimizin acılarını bir kez daha yürekten paylaşıyor, tüm şehit annelerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Başımızın tacı annelerimizden hayatta olmayanlara rahmet, yaşayan annelerimize ise sağlıklı uzun ömürler diliyor, anneler gününü kutluyorum. 
Ahmet GÖKCECİK
Taşova Kaymakamı

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
visco özgür mobilya