Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
07 ARALIK Perşembe 23:07
Advert

Samsun Amasyalılar Derneği İftar Programına Yoğun Katılım

İstanbul’da faaliyet gösteren ve başkanlığını ilçemize bağlı Yeşiltepe köyünden Burhan Erginer’in yaptığı Samsun Amasyalılar Derneği SAMASDER’in 17 Nisan Pazar günü Esenyurt, Sarıkamış şehitleri Kültür merkezinde yapılan iftar programına muhteşem bir kalabalık katıldı.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 18-04-2022 10:43
Samsun Amasyalılar Derneği İftar Programına Yoğun Katılım

SAMASDER üyelerinin ve hemşehrilerin kalabalık bir katılım gösterdiği programa; Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Amasyalı hemşehrimiz Veysel Bal, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Ergin ve ilçe yönetimi tam kadro katılırken, İYİ Parti Teşkilat Başkanı Onur Kılıç, AK Parti Avcılar Belediye Meclis üyesi Mustafa Tarım, İSDEF Genel Başkanı Fatih Adsan ve yönetimi LADEF Genel Başkanı Fatih Zeybek ve yönetimi çok sayıda dernek başkanı ve Havzalilar in sevilen ismi Ramazan Çelik katıldı.

Dernek Başkanı Burhan Erginer yapmış olduğu konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı ve katılımcılara teşekkür etti. Programa Türk Halk Müziği sanatçısı Ayşegül Pınar da katıldı.

Programa İYİ Parti Gurup Başkan Vekili Samsun milletvekili Erhan Usta CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP İstanbul milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Emine Gülizar Biçer kutlama telgrafı yolladılar.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert