Taşova Haber Sitesi
HV
17 MAYIS Salı 08:35

Üst Üste 8 Kez Şampiyon Oldular

Okul sporları puanlı atletizm yarışmalarında Atatürk Ortaokulu Atletizm takımı sporcuları 8. kez Amasya İl şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attılar.

SPOR
Giriş Tarihi : 06-04-2022 10:04
Üst Üste 8 Kez Şampiyon Oldular

  Okul Müdürü Mehmet Ekici ve Beden Eğitimi Öğretmeni Okan Aydın  Sporcu öğrencilerle birlikte  İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mustafa Tümer’i ziyaret  ettiler.

  Tümer yaptığı açıklamada: “Öğrencilerimizin akademik alandaki başarıları kadar sportif faaliyetlerdeki gösterdikleri başarılarla da gurur duyuyoruz. Hem sportif hem de akademik alanda güçlenen çocuklarımız gelecekte elde edecekleri ulusal ve uluslararası başarıların habercisidir. Öğrencilerimizi şampiyonalığa hazırlayan sekiz yıldır birinciliği kimseye bırakmayan değerli Beden Eğitimi Öğretmenimiz Okan Aydın’a ve öğrencilerimizi destekleyen ailelere teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum diyerek bundan sonra da sporcularımıza, başarılarının devamı için, elimizden gelen maddi manevi tüm desteğimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

  Atatürk Orta Okulu yapılan yarışmalarda;

  Yıldız erkekler Amasya  birincisi, Küçük erkekler Amasya  birincisi ve Küçük kızlar Amasya  ikincisi olurken, 21 altın, 10 gümüş ve 2 bronz madalya kazandılar.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
visco özgür mobilya