Taşova Haber Sitesi
HV
21 MAYIS Cumartesi 17:48

Lise öğrencilerimiz Koronavirüs (Kovid-19) aşısı olmaya başladı

Taşova ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer velilerin izin verdiği lise öğrencilerinin Koronavirüs (Kovid-19) aşılama çalışmalarının başladığını belirtti.

SAĞLIK
Giriş Tarihi : 28-09-2021 13:45   Güncelleme : 28-09-2021 13:50
Lise öğrencilerimiz Koronavirüs (Kovid-19) aşısı olmaya başladı

Taşova ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Tümer velilerin izin verdiği lise öğrencilerinin Koronavirüs (Kovid-19) aşılama çalışmalarının başladığını belirtti.

Şehit İdris Bolat Anadolu lisesinde ilk olarak başlayan aşılama çalışmasında öğrenciler ile birlikte 3. Doz aşısını olan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Tümer okullarımızın açık olması için aşı olunması gerektiğini belirterek

"Okullarımız 2020 yılının ikinci döneminden itibaren uzaktan eğitim ile eğitim öğretime devam etti. Ancak uzaktan eğitim yüz yüze eğitimin yerini almamaktadır. Bakanlığımızda bunu dikkate alarak okullarımızda yüz yüze eğitime geçti. Okullarımızın açık olması için tüm eğitim çalışanlarımız aşılarını olmaları gerekmektedir. Aşımızı olmadan okullarımızın açık olması mümkün değildir.

Okulun 9. Sınıf öğrencisi Dursun Akın Bayrakçı arkadaşlarının, öğretmenlerinin ve ailesin sağlığı için aşı olduğunu belirtti.

T.C.Mill Eğitim Bakanlığı Taşova

Enis TONUSEnis TONUS

YORUMLAR
Reklamı Geç
carmenözgür mobilya