Taşova Net | Taşova Gazetesi - Son Dakika - Taşova Haberleri -
HV
19 NİSAN Cuma 20:29

SAFFET BOL YENİ GÖREVİNE BAŞLADI

İlçemiz Şehit Himmet Aydemir Halk Eğitimi Merkezi Müdür olarak görev yapan Ömer Faruk Gültekin’in vefatı dolayısıyla altı aydan bu yana vekaleten idare edilen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne asaleten Atatürk Ortaokulu Müdürü Saffet Bol atandı.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 06-07-2021 08:46   Güncelleme : 06-07-2021 08:46
SAFFET BOL YENİ GÖREVİNE BAŞLADI

  İlçemiz Şehit Himmet Aydemir Halk Eğitimi Merkezi Müdür olarak görev yapan Ömer Faruk Gültekin’in vefatı dolayısıyla altı aydan bu yana  vekaleten idare edilen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne asaleten Atatürk Ortaokulu Müdürü Saffet Bol atandı.

  23 Haziran 2021 günü yeni görevine başlayan Saffet Bol’a yeni görevinde başarılar dileriz.

  BİYOGRAFİSİ: 1973 yılında Taşova’ya bağlı Şahinler köyünde doğan Saffet Bol, ilkokulu Şahinler’de, ortaokul ve liseyi Ankara Hasanoğlan Öğretmen Okulunda, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde yüksek öğrenimini tamamladı. Bol, 1994’te Erbaa Karayaka İlk okulunda göreve başlayıp, sırasıyla: Elmakırı, Gemibükü, Kızgüldüren ve Şahinler köyünde görev yaptı. 

  Şahinler’de 8 yıl idarecilik yaptı ve atandığı Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda branş değişikliği yapıp 4 yıl görev yaptı. Atatürk Ortaokulunda 5 yıl müdür olarak görev yapan Saffet Bol, evli ve 2 evlat babasıdır.

Erhan GündüzErhan Gündüz

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert