Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
24 EYLÜL Pazar 19:29

Hemşehrimiz Gültekin Erdal’ın Yeni Kitabı Yayınlandı

Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Taşova.net yazarı hemşehrimiz Gültekin Erdal’ın yeni kitabı “Metal and Metal Packaging” yayınlandı.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 09-04-2021 16:35   Güncelleme : 09-04-2021 16:37
Hemşehrimiz Gültekin Erdal’ın Yeni Kitabı Yayınlandı

Bursa Uludağ Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Taşova.net yazarı hemşehrimiz Gültekin Erdal’ın yeni kitabı “Metal and Metal Packaging”  yayınlandı.

Bursa Sentez Yayınevi tarafından İngilizce yayınlanan Metal and Metal Packagin’in şimdilik sadece yurt dışı satışı yapılmaktadır. Google Play Store üzerinden PDF kitap olarak satışa sunulan Metal and Metal Packaging’in yurt içi satış hazırlıkları devam etmektedir. Kitapta metal, metalin tarihi, özellikleri, şekillendirme teknikleri, metal sanayi, çelik, teneke ve özellikleri, alüminyum ambalajlar, metal ambalajın tarihi, gelişim süreci, kullanım alanları ve ambalaj olarak avantajları, tasarım, tasarım ilkeleri, Gestalt prensipleri ve metal ambalaja yansıması gibi metal ve ambalaja dair konular yer almaktadır. 

Gültekin Erdal’ın yayınlanmış dördüncü kitabı olan Metal and Metal Packaging kitabının sayfa ve kapak tasarımı da yazarın kendisine aittir. 

Ali Rıza AĞIŞAli Rıza AĞIŞ

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert