Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
22 EYLÜL Cuma 14:54

Esençay Köyü Derneği 13. Olağan Gerel Kurulunu Yaptı

Esençay Kasabası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Covid-19 salgını tedbirleri çerçevesinde ertelenen 13. Olağan Genel Kurul toplantısı 27 Mart 2021 Cumartesi günü Saat:10.00’da Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 29-03-2021 09:09   Güncelleme : 29-03-2021 09:12
Esençay Köyü Derneği 13. Olağan Gerel Kurulunu Yaptı

Esençay Kasabası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Covid-19 salgını tedbirleri çerçevesinde ertelenen 13. Olağan Genel Kurul toplantısı 27 Mart 2021 Cumartesi günü Saat:10.00’da Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi’nde  gerçekleştirdi.

Açılışı yapmak üzere Yönetim Kurulu adına Başkan Ahmet Usta söz alarak Açılış konuşmasını yaptı. Sonrasında Divan Heyeti seçimini yapılarak; Divan Heyeti başkanlığına İsmail Ulaş, kâtip üyeliklere: Murat Şahin ve Aydın Özdamar seçildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasını müteakip gündemin diğer maddelerine geçildi.

Tek liste ile girilen seçimler sonunda Ahmet Usta yeniden Esençay Kasabası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanlığına seçildi. Yönetim ve Denetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asıl Üye; Ahmet USTA, Yusuf ÇETİN, Lütfi ULAŞ, Hamza AKYÜZ,Osman ÖZDAMAR, Serdal GÜREL,Aydın ATEŞ

Yönetim Kurulu Yedek Üye; Sami AVCI, Ahmet KARA, Ercüment ULAŞ, Mesut YÜCEL, Derya ARIKAN, Ercan ULAŞ, İbrahim UĞURLU

Denetleme Kurulu Asıl Üye; İsmail USTA, Sami KARA, Murat ÖZCAN

 

Ali Rıza AĞIŞAli Rıza AĞIŞ

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert