Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Kaymakam Çelik,Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Taşova Kaymakamı Mustafa berk Çelik 08.03.2021 Pazartesi günü Esençay ve Çakırsu köylerinde şehit ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam Çelik,Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Kaymakam Çelik,Şehit Ailelerini Ziyaret Etti Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 1225 kez okundu.
Advert

Taşova Kaymakamı Mustafa berk Çelik 08.03.2021 Pazartesi günü Esençay ve  Çakırsu köylerinde şehit ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam  Mustafa Berk ÇELİK, 1995 yılında Siirt’te şehit olan İbrahim ULUÇAY’ın Esençay köyümüzde ikamet eden ailesini ziyaret etti.

Şehidimizin ailesinin talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Kaymakam Çelik, şehit yakınının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak kendisine çiçek takdim etti.

Daha sonra , 2010 yılında  Şırnak Beytüşşebap ‘da şehit olan Tanju ÇOLAK’ın Esençay köyünde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Şehidimizin ailesinin ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Kaymakam Çelik, Şehidimizin annesinin  8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak kendisine çiçek takdim etti.

Son olarak 1998 yılında  Van Başkale’de şehit olan Jandarma Er Kamil Kadimtaş'ın Çakırsu köyünde yaşayan ailesini ziyaret etti.

Şehidimizin ailesinin ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Kaymakam Çelik, Şehidimizin ablasının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak kendisine çiçek takdim etti.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X