Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

15 Şubat’ta Yüz Yüze Eğitime Başlıyor

Taşova 15 Temmuz Şehitler Yuvam Anaokulu Müdürü Neslihan Erek 15 Şubat tarihinde tekrar yüz yüze eğitime başlayacak okulumuza öğrencilerimizi bekliyoruz.

15 Şubat’ta Yüz Yüze Eğitime Başlıyor
15 Şubat’ta Yüz Yüze Eğitime Başlıyor Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 2172 kez okundu.
Advert

Taşova 15 Temmuz Şehitler Yuvam Anaokulu Müdürü Neslihan Erek 15  Şubat tarihinde tekrar yüz yüze eğitime başlayacak okulumuza öğrencilerimizi bekliyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeni ile ara verilen yüze yüze eğitime Milli Eğitim Bakanlığının almış olduğu karar ile pandemi kurallarına uygun olarak 15 Şubat tarihinde tekrar başlayacaklarını belirten Erek

“Bilgelik öğrenimin en üst basamağından değil, ANAOKULUNUN kum havuzunda başlar. Diyoruz. Evlerde sıkılan üç dört ve beş yaş grubu öğrencilerimizi anaokulumuza bekliyoruz.

Sınıflarımız Bakanlığımızın belirlediği şekilde en fazla on öğrenciden oluşacak olup, öğretmen ve çocuklarımız her gün ders başlamadan önce ateşleri ölçülerek sürekli kontrol altında tutulacaktır. Ders sonlarında sınıflarımız havalandırılıp dezenfekte ile günlük olarak temizlenerek eğitim öğretime hazır hale getirilmiştir” dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X