Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
08 HAZİRAN Perşembe 01:12

'Uzaktan Eğitimde de En Yakınınızdayız' Projesi Başlatıldı

Taşova Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından başlatılan 'Uzaktan Eğitimde de En Yakınınızdayız' projesi kapsamında pandemi sürecinde okullarındaki yüzyüze eğitim sürecinden uzak olan öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak, onların bu zorlu süreçten dolayı yaşadıkları duygu durumlarından uzaklaşmalarına yardımcı olmak ve özellikle 8. Ve 12. Sınıflardaki öğrenciler için okullarında yapılamayan meslek tanıtım etkinliğini uzaktan da olsa gerçekleştirmek için Kaymakam Mustafa Berk ÇELİK , öğrenciler ile canlı derste buluştu.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 19-12-2020 11:54   Güncelleme : 19-12-2020 11:54
'Uzaktan Eğitimde de En Yakınınızdayız' Projesi Başlatıldı

Taşova Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından başlatılan “Uzaktan Eğitimde de En Yakınınızdayız” projesi kapsamında pandemi sürecinde okullarındaki yüzyüze eğitim sürecinden uzak olan öğrencilerin motivasyonlarını arttırmak, onların bu zorlu süreçten dolayı yaşadıkları duygu durumlarından uzaklaşmalarına yardımcı olmak ve özellikle 8. ve 12. sınıflardaki öğrenciler için okullarında yapılamayan meslek tanıtım etkinliğini uzaktan da olsa gerçekleştirmek için Kaymakam Mustafa Berk ÇELİK , öğrenciler ile canlı derste buluştu.

Kaymakam Çelik , proje kapsamında ilk olarak Atatürk Ortaokulundaki 8. Sınıf öğrencilerinin derslerine katılarak öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerin sorularını da cevaplayan Kaymakam Çelik meslek tanıtımı kapsamında Kaymakamlık mesleği hakkında da öğrencileri bilgilendirdi.

Yaklaşık 2 saat süren etkinliğe katılan öğrencilere teşekkür eden Kaymakam Çelik , okullarda yüzyüze eğitimlerine geri dönecekleri günlerin en kısa zamanda gelmesi dileklerini iletti.

Ali Rıza AĞIŞAli Rıza AĞIŞ

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert