Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Evdeki Öğrencilere Kitapları Götürüldü

Taşova ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uzaktan eğitim ile evlerinde eğitim alan öğrencilere evlerine kadar giderek kitaplarını dağıttı.

Evdeki Öğrencilere Kitapları Götürüldü
Evdeki Öğrencilere Kitapları Götürüldü Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 2224 kez okundu.
Advert

Taşova ilçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uzaktan eğitim ile evlerinde eğitim alan öğrencilere evlerine kadar giderek kitaplarını dağıttı.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer ile birlikte  Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Acar,Şehit Bekir Özdemir İmam Hatip Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Vehbi Onay ve bazı öğretmenler ile birlikte salgın nedeniyle okulların kapalı olması ve öğrencilerin eğitimlerine evlerinden uzaktan eğitim ile devam etmesi sonrası köylerde ikamet eden öğrencilere kitaplarını verdi.

Öğrencilerimiz bize gelemeyince biz öğrencilerimize gelmek istedik diyen Tümer "Okullarımız Koronavirüs (Kovid-19) nedeni ile uzaktan eğitime devam etmektedirler. Köylerde yaşayan öğrencilerimizin bir kısmı ücretsiz verilen ders kitaplarını alamadıklarını tespit ettik. Oluşturduğumuz bir ekip ile bu öğrencilerimizin kitaplarını evlerine teslim ettik.Yaptığımız çalışmaların amacı öğrencilerimizin eğitim öğretim psikolojisinden uzaklaşmaması ve uzaktan da olsa eğitimlerinden ayrı kalmamalarıdır.İnşallah bu zor dönemi belirtilen kurallara uyarak birlikte atlatıp çok özlediğimiz öğrencilerimiz ile birlikte olacağız" dedi.  Kitaplarını alan öğrenciler öğretmenlerine teşekkür etti. 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X