Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan Görevine Başladı

Taşova İlçe Milli Eğitim görevine atanan Mustafa Vahit Arslan görevine başladı.

Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan Görevine Başladı
Milli Eğitim Şube Müdürü Arslan Görevine Başladı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 2321 kez okundu.
Advert

Taşova İlçe Milli Eğitim görevine atanan Mustafa Vahit Arslan görevine başladı.

Samsun Milli Eğitim Şube Müdürü görevinden zorunlu rotasyon nedeniyle Taşova İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Arslan 31 Temmuz Pazartesi günü yeni görevine başladı.

Mustafa Vahit Arslan2ın Biyografisi

1966 Yılında Merzifon da dünyaya geldi. İlköğrenimini Samsunun Havza İlçesine bağlı Kocaoğlu Köyünde başladı ve Amasya ili Suluova İlçesi Eski çeltek İlkokulunda tamamladı.

Ortaokulu Merzifon İmam hatip Lisesi Orta kısmında tamamladı. Lise öğrenimini Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi (Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi nde tamamladıktan sonra 1990 Yılında Atatürk Üniversitesi-Eğitim Fakültesi (Kazım Karabekir)-Fizik Eğitimi/Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

1992 Yılında İstanbul İli Şişli İlçesi 50.Yıl Lisesinde Fizik öğretmenliğine başlayan Arslan daha sonra ülkenin çeşitli yerlerinde öğretmenlik yaptı.

2003 yılında Siirt İli Eruh İlçesinde Şube Müdürü olarak göreve başladı. 2005-2014 Yılları arasında Bilecik İli Gölpazarı İlçesinde şübe Müdürlüğü görevini yürüttükte sonra 2014 Yılında Rotasyon uygulaması sonucu Samsun İli Atakum İlçesine tayini çıktı. Burada yaklaşık 6 yıl görev yaptıktan sonra yine Rotasyon kapsamında Amasya İli Taşova İlçesine Şube Müdürü olarak atandı.

Arslan evli ve iki çocuk babası olan Arslan’a  görevinde başarılar  dileriz.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X