Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Öğrenciler için Hazırlanan 'Arkadaş Tatil Kitabı' nın Dağıtımı Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilkokul öğrencileri için hazırlanan 'Arkadaş' adlı tatil kitabının Amasya'da dağıtımına başlandı.

Öğrenciler için Hazırlanan 'Arkadaş Tatil Kitabı' nın Dağıtımı Başladı
Öğrenciler için Hazırlanan 'Arkadaş Tatil Kitabı' nın Dağıtımı Başladı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 2260 kez okundu.
Advert

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ilkokul öğrencileri için hazırlanan "Arkadaş" adlı tatil kitabının Amasya'da dağıtımına başlandı.

Merkez 75.Yıl İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Bayezıt İlkokulunda öğrenci ve velilerin katıldığı törende öğrencilere kitapları İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu tarafından verildi.

İl Müdürümüz yaptığı açıklamada, bakanlık tarafından ilkokul öğrencileri için hazırlanan kitapların dağıtımına İlimiz genelinde başlanıldığını belirtti.

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirlerine riayet edilerek ve yoğunluk oluşturmadan dağıtımın devam ettiğini bildiren İl Müdürü,  "Bakanlığımızca İlimize gönderilen 15 binden fazla kitabın dağıtımına merkez ve ilçelerimizde devam ediliyor. İlkokul çağındaki çocuklarımız için Bakanlığımızca hazırlanan bu kitapların öğrencilerimize tatilde arkadaş olacağına inancım tam. Kitapların dağıtımı esnasında öğrencilerimizin gözlerindeki mutluluk doğru yolda ilerlediğimize olan inancımızı artırdı. Başta Sayın Bakanımız Prof. Dr. Ziya Selçuk olmak üzere emeği geçen Bakanlığımızın değerli personeline öğrencilerimizin yüzlerindeki gülücükleri ve mutluluğu hediye ediyorum." dedi.  

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X