Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Tümer; 'Taşova'da LGS 410 Öğrencinin Katılımı İle Sorunsuz Olarak Gerçekleştirildi'

Taşova ilçe Milli Müdürü Mustafa Tümer Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav 410 öğrencinin katılımı ile sorunsuz olarak yapıldığını söyledi.

Tümer; 'Taşova'da LGS 410 Öğrencinin Katılımı İle Sorunsuz Olarak Gerçekleştirildi'
Tümer; 'Taşova'da LGS 410 Öğrencinin Katılımı İle Sorunsuz Olarak Gerçekleştirildi' Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 2560 kez okundu.
Advert

Taşova ilçe Milli Müdürü Mustafa Tümer  Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav 410 öğrencinin katılımı ile sorunsuz olarak yapıldığını söyledi.

 

İlçe genelinde 12 okulda 137 kişinin görev yaptığını belirten Tümer;

“LGS sınavında hiçbir olumsuzluk yaşamadan sınavlarımızı tamamladık. Korona virüs ( Kovid-19)  tedbirleri kapsamında sosyal mesafeyi sağlayabilmek için sınav merkezlerimizde güvenli alanlar oluşturduk. Sınav binalarımız detaylı olarak temizlendi ve sınıflar dezenfekte edilerek hijyenik ortam sağlandı.Hem sınavın ilk oturum öncesi, hem de ikinci oturumun öncesinde öğrencilerimize dezenfektan sıkıp her öğrencimizin mutlaka maskeli olmasını sağladık.

Sorunsuz bir sınav süreci geçirdik. Öğrencilerimizin istedikleri sonuçları alarak gönüllerindeki okullarda eğitimlerine devam etmelerini temenni ederek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, görev yapan tüm görevlilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X