Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

CYY Enerji Hizmete Açıldı

Tarımsal Sulama, Güneş Panelleri, Jel Aküler, İnverter çeşitlerinin yer aldığı, CYY Enerji Ltd. Şti. 18.06.2020 Perşembe günü saat 14:00 da yapılan açılış töreni ile Taşova Atarürk Bulvarı üzerinde (İş Bankası Yanı) Taşovalıların hizmetine açıldı.

CYY Enerji Hizmete Açıldı
CYY Enerji Hizmete Açıldı Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 4436 kez okundu.
Advert

Tarımsal Sulama, Güneş Panelleri, Jel Aküler, İnverter çeşitlerinin yer aldığı,  CYY Enerji Ltd. Şti. 18.06.2020 Perşembe günü saat 14:00 da yapılan açılış töreni ile Taşova Atarürk Bulvarı üzerinde (İş Bankası Yanı) Taşovalıların hizmetine açıldı.

CYY Enerji Ltd. Şti. işletme sahibi Yasin Kaya;" Ülkemizde, son zamanlarda artan maliyetlerden dolayı çiftçilerimizden çok fazla şikayet duymaktayız. Tarımsal alanlarda şebeke elektriğinin olmamasından dolayı, tarımsal sulama fosil kaynaklı enerjiler ile sağlanmaktadır. Fakat bu tip kaynakların maliyetli, gürültülü ve devamlı ek yakıt gideri bulunmaktadır. CYY Enerji ile yapılan sulamalar ise tamamen doğal yolla, ekonomik, sesiz ve çevrecidir. Elektrik alamayan ya da elektrik hattı bulunmayan bölgelerde tarımsal sulama yapılmasını sağlayan ve böylece ürünlerin susuz kalmasının ve sıcakta kavrulmasının önüne geçilen güneş enerjisi sistemleri önümüzdeki sıcak aylarda ve gelecek yıllara yönelik çiftçinin en büyük destekçisi olmaktadır. Sulamaya yönelik güneş enerjisi sistemiyle üretilen elektrik sayesinde hem tarım ürünlerini kurtarılmakta hem de katma değeri yüksek ürünlerin zamanında sulanması mümkün kılmaktadır. Böylece çiftçinin daha çok kazanması da sağlanmaktadır. Ayrıca Tarımsal sulama, güneş enerji panelleri, jel aküleri ve İnverter çeşitlerinin yer aldığı iş yerimizi açmaktan çok mutlu olduk "dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X