Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Taşova'da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi

İlçemiz Taşova'da 18 Mart Çarşamba saat 10:00'da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü 105. yıl dönümü kapsamında Atatürk anıtına çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Taşova'da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi
Taşova'da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 1297 kez okundu.
Advert

İlçemiz Taşova'da 18 Mart Çarşamba saat 10:00'da 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü 105. yıl dönümü  kapsamında Atatürk anıtına çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

18 Mart Çarşamba saat 10:00'da Saygı duruşu ve İstikal Marşımızın okunmasıyla başyalan tören, Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla devam etti.

Kaymakamlık çelenkini Taşova Kaymakamı Mustafa Berk Çelik , Belediye Başkanlığı çelenkini Belediye Başkanı Bayram Öztürk ve Taşova Şehit Aileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çelenkini Kazım Özdemir'in Atatürk anıtına sunması ile tören son buldu.

Tüm dünyayı saran korona virüsü salgınına karşı ülke genelinde alınan tedbirler doğrultusunda 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 105. yıl dönümü kapsamında bu yıl sadece çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X