Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Taşova Nöbetçi Eczaneleri
Advert

Vali Varol,Taşova'da Bir Dizi Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

6 Mart 2020 Cuma günü Amasya Valisi Dr. Osman Varol, tüm mesaisini Taşova için harcadı.

Vali Varol,Taşova'da Bir Dizi Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu
Vali Varol,Taşova'da Bir Dizi Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu Volkan Hamdi Yolaçan
Bu içerik 1043 kez okundu.
Advert

6 Mart 2020 Cuma günü Amasya Valisi Dr. Osman Varol, tüm mesaisini Taşova için harcadı.

Saat 9.30’da Hükümet konağı önünde Kaymakam Mustafa Berk Çelik ve protokol tarafından karşılanan Vali Varol ilk önce Kaymakamlık tarafından Öğretmenevi yemekhanesinde organize edilen Kadınlar Günü etkinliğine katıldı.

Buradan önce Atatürk Ortaokuluna daha sonra Şehit İdris Bolat Anadolu Lisesinde öğretmenlerle sohbet etti. ŞİBAL’nde öğrenciler ile birlikte pansiyonda öğle yemeği yiyen Vali Varol Cuma namazını ilçemizde kıldı.

Vali Varol, saat 14.00’de başlayan köy ve merkez mahalle muhtarlar toplantısında bir araya geldiği muhtarlarının ihtiyaçları ile sorunlarını dinledi 2 saati aşan toplantı gayet verimli geçti.

Varol daha sonra ilçemiz Sanayi sitesi eski esnaflarından Ahmet Sayan ve evladı Erkan’ı evlerinde ziyaret ederek ailenin duasını aldı.

Yeşilırmak ve Doğu mahallesinin kesiştiği Boğadamı mevkiinde  kurulması planlanan pazar yerinde incelemelerde bulunan Vali Varol Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Adnan Kara ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Torun ile birlikte bir toplantıya katıldı.

Taşova gezisi esnasında yol güzergahında bulunan iş yerlerinde ziyaret ettiği esnaflarımıza bereketli kazançlar dileyerek, esnaflarımızın kamu hizmetlerinin sunulmasına yönelik talepleri ile ihtiyaçlarını dinleyen Vali Varol, alışveriş yapan ve karşılaştığı vatandaşlarımızla da sohbet etti.

Esnaflarımız ile vatandaşlarımız yakın ilgisi dolayısıyla Vali Varol’a teşekkür ettiler.

Vali Varol’un ziyaretlerine Kaymakam Mustafa Berk Çelik ile İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Erarslan da katıldı.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X