Taşova Haber Sitesi
HV
17 MAYIS Salı 08:05

Amasya TEMA'dan Uluköy Barajında Doğa Yürüyüşü

Amasya TEMA Vakfı erozyonla mücadele etkinlikleri doğrultusunda 16.11.2019 Cumartesi günü saat:13:00'de Taşova Uluköy Barajında doğa yürüyüşü düzenledi.

TAŞOVA
Giriş Tarihi : 16-11-2019 14:24   Güncelleme : 16-11-2019 18:02
Amasya TEMA'dan Uluköy Barajında Doğa Yürüyüşü

11-17 Kasım tarihlerini kapsayan Erozyonla Mücadele Haftası’nda TEMA Vakfı, toprak ve su ilişkisine dikkat çekiyor ve tüm Türkiye'de “Suyu düştüğü, toprağı oluştuğu yerde tut” sloganıyla yürüyüş ve etkinlikler düzenliyor.

Bu kapsamda Amasya TEMA Vakfı,16.11.2019 Cumartesi günü saat:13:00'de ilçemiz Taşova Uluköy Barajında doğa yürüyüşü düzenledi ve piknip yapıldı.

Amasya Tema Vakfı İl Temsilcisi Fazlı ÖZVEREN;

"Suyu oluştuğu yerde,toprağı oluştuğu yerde tut oluşuyla erozyonla mücadelemize destek olan Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'na, tüm TEMA gönüllülerimize,  ve yapılan bu etkinliğe araç temininde bulunurak destek olan Amasya Üniversitesi Rektörü  sayın Prof. Dr. Süleymen ELMACIYA teşşekür etti"

Yürüşüye  Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU,Amasya Tema Vakfı İl Temsilcisi Fazlı ÖZVEREN, Amasya TEMA Vakfı İl Temsilici yardımcıları Hami KAVAKLIOĞLU,Orhan BOL,İbrahim TOKUL,Taşova İlçe Sorumlusu Okan AYDIN,gönüllü öğretmenler ve genç TEMA Gönülleri katıldı.

Ali Rıza AĞIŞAli Rıza AĞIŞ

YORUMLAR
Reklamı Geç
imza özgür mobilya