Taşova Haber Sitesi
HV
04 EKİM Salı 04:08

Millet İttifakı'ndan Basın Açıklaması

Millet İttifakı'ndan Basın Açıklaması

CHP
Giriş Tarihi : 26-03-2019 11:50   Güncelleme : 26-03-2019 11:50
Millet İttifakı'ndan Basın Açıklaması

DEĞERLİ TAŞOVA HALKI


 

 Ülkemizde genel siyasete hâkim olan ayrıştırıcı ve kutuplaştırıcı üsluba artık küfre ve hakarete varan bir boyutun eklendiğini maalesef üzülerek takip ediyoruz.

 Bu durumun son örneğini ne yazık ki bu gün ilçemizde yaşadık. Malum olduğu üzere seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti’nin Taşova Belediye Başkan Adayı Bayram ÖZTÜRK’e destek vermek amacıyla Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir PAKDEMİRLİ ilçemizi ziyaret etti. Sayın bakanın bu ziyareti esnasında kürsüden Ak Parti’ye oy vermeyecek bu vatanın onurlu ve gururlu insanlarını kastederek “Bu ADİLERE cevabı sandıkta verecek misiniz?” Şeklindeki sözlerinin parti gözetmeksizin tüm insanların vicdanlarında derin bir yara açtığını söylemek isteriz.

 Taşova halkı, tüm siyasi görüşleriyle, birdir, kardeştir. Sayın Bakanın bu söylemleri, bizim kardeşliğimizi, birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozamaz. Bizler, bize oy veren vermeyen herkesle kardeşiz, beraberiz. Ayrıştırmadan, ayrışmadan geri kalan sayılı günlerin yine kardeşlik ve huzur içinde geçmesini temenni ediyoruz.

 Bu talihsiz sözlerin sahibi sayın bakanı kınıyor ve diyoruz ki: “Kendilerinden olmayana yaşam hakkı tanımayan zihniyetin bir yansıması olan bu sözler millet sinesinde âdeta bir duvara çarpar gibi çarparak yine sahibini yaralayacaktır!”


MİLLET İTTİFAKI

CHP – İYİ PARTİ

Ali Rıza AĞIŞAli Rıza AĞIŞ

YORUMLAR
Reklamı Geç
carmenözgür mobilya