Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ŞPAYMETAL Karadeniz 4. Kitap Fuarına Gezi Düzenledi

İlçemizin önceki adıyla Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (ŞPAYMETEM) olan Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (ŞPAYMETAL) Samsun’da düzenlenen Karadeniz 4. Kitap Fuarına katıldı.

ŞPAYMETAL Karadeniz 4. Kitap Fuarına Gezi Düzenledi
ŞPAYMETAL Karadeniz 4. Kitap Fuarına Gezi Düzenledi Haber & Foto : Erhan Gündüz
Bu içerik 2509 kez okundu.
Advert


    Konuyla ilgili Okul Müdürü Osman Uysal,

    “Samsun Tüyap Fuar alanında gerçekleştirilen Karadeniz 4. Kitap Fuarına okulumuz öğrencilerinden oluşan bir grup ile gezi düzenledik.

    Geziye öğretmenlerimizden Edebiyat öğretmenlerimiz Sabire KALAN ve Veli UTANGAN ile birlikte Müdür Yardımcımız Bilal ERTUĞRUL eşlik etti. Okulumuz tüm alan öğrencilerinden oluşan karma öğrenci grubumuz ile Samsun Tüyap Fuar alanında gerçekleştirilen Karadeniz 4. Kitap Fuarı standları gezilerek incelendi. Açılış günü münasebetiyle katılımın yoğun olduğu fuar öğretmen ve öğrencilerimiz ilgiyle fuar alanında kurulan tüm kitap standlarını gezerek inceleme imkanları buldular. Gezi ekibimiz kitap fuarının hakkını vererek birçok kitap alışverişinde bulundular.

    Öğle Yemeğinin ardında hızlı bir kültür gezisi yapan ekibimiz ilk olarak Bandırma Gemisini gezdiler. Bandırma gemisi içerisinde bulunan müze ve dış bahçede yer alan tarihi eserler ile fotoğraf çekimleri yapıldı. Ardından Hayvanat Bahçesi ve devamında da Amazon Vadisindeki Amazon Köyü gezilerek gezimizi tamamlamış olduk.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŞPAYMETAL Karadeniz 4. Kitap Fuarına Gezi Düzenledi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
kartal escort