Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
25 EYLÜL Pazartesi 23:58

KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT VE EĞİTİM DERNEĞİ’NİN 1. YILININ MUHTEŞEM KUTLAMASI../ Müzeyyen KESKİN

Müzeyyen Keskin
Müzeyyen Keskin
Giriş Tarihi : 06-09-2023 09:07

KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT VE EĞİTİM DERNEĞİ’NİN 1. YILININ MUHTEŞEM KUTLAMASI../ Müzeyyen KESKİN

02.Eylül 2023 Tarih ve sat: 13.30 da başladı. Ulucanlar Cezaevi Hacettepe Ulucanlar Cad. N0:63 Altındağ/ANKARA da.

Türkiye Cumhuriyetinin 100. Yıldönümü, ve Merhum Cumhurbaşkanı Haydar ALİYEV’in 100.yıl doğum günü ve KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT VE EĞİTİM DERNEĞİ BAŞKANI Dr. Yasemin  MEYDAN

Programı sunucu ve yorumcu İzzet BAĞCI’nın yaptığı programda. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Program Dernek Başkanı Dr. Yasemin MEYDAN konuşmasında. Dernek ile ilgili Vakıfla ve Üniversite ile ilgili genel bilgiler verdi. Yoğun çalışmalardan sonra derneğimizin 1. Yıl dönümü kutlu olsun dedi. Emekleri geçenlere teşekkür etti.

Yüksek İstişare kurulu, Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu bütün hazirun ordaydı. İstişare Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hayrettin İVGİN’’ KIZILELMA’’ ile ilgili konuşmasını yaptı. Çoşkulu ve yoğun katılımcılar eşliğinde STK Başkanları siyasiler ressamlar şairler, basın, sanatçılar sanat severler oradaydı.. Resim ve sanat sergisi de yoğun ilgi gördü.

Ünlü şairler tarafından şiir yorumları yapıldı. Değerli sanatçılar tarafından şarkılar türküler söylendi.

En güzel tarafı da çok güzel bir atmosferde geçen şölen Ödül törenleride olmaz mı? Yılın en enlerine ödüllerini seçkin konuklar tarafından sahneye davet edilerek ödülleri sahiplerine alkışlarla takdim edildi. Ödül alanları gönülden tebrik ederiz. Hatıra fotoğrafları aile fotoğrafları çekildi.

Her güzel şeyin bir sonu vardır. Konuklara kokteylde ikramlar sunuldu. Dernek Başkanı Dr. Yasemin MEYDAN sağlığında sorunlar olmasına rağmen muhteşemdi. Tebrikler teşekkürler. Surçilisan ettiysek affola. Nice yıllara KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT VE EĞİTİM DERNEĞİ..

Bir başka etkinliklerde buluşmak üzere. Hoşca dostça kalın.

                                                 Müzeyyen KESKİN

                                                 Amasyaşat Başkanı

                                         Kızılelma Yönetim Kurulu Üyesi

YORUMLAR
DİĞER YAZILARI KALECİK KARASI BAĞ BOZUMU FESTİVALİ MUHTEŞEM OLDU../ Müzeyyen KESKİN DOST DOST OLUNCA SÖZLER DAMITILIR SÜZGEÇTEN../ Müzeyyen KESKİN ATATÜRK'ÜN ARMUTLU'YA GELİŞİNİN 89. YIL DÖNÜMÜ ANISINA KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ../ Müzeyyen KESKİN TÜRKMEN KATLİAMI 14 TEMMUZ 1959../Müzeyyen KESKİN KIZILELMA ANITKABİR'DE./ Müzeyyen KESKiN Muhteşem Miyuki Sergisi../ Müzeyyen KESKiN 40.Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı" Sona Erdi../ Müzeyyen KESKİN 26.. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI.. ' 2023 ASRIN FELAKETİ DEPREM ÜSTÜNE ŞİİRSEL SÖYLEŞİ (1 ) YÜZ YILIN FELAKETİ../ Müzeyyen KESKİN KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT EĞİTİM DERNEĞİ ETKİNLİĞİ../ Müzeyyen KESKİN GENÇ BİR YETENEK BERK ÖRENLİOĞLU../ Müzeyyen KESKİN YÖRÜKLER VE TÜRKMENLER BULUŞMASI BU DÜNYADAN BİR ŞAİR GEÇTİ Solmaz ŞİRVANLI KIZILELMA KADIN GENÇLİK ÇOCUK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT VE EĞİTİM DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI../ Müzeyyen KESKİN UYGUR TÜRKLERİNİ ANMA PROGRAMI../ Müzeyyen KESKİN BİR FUAR DAHA BİTTİ../ Müzeyyen KESKİN YAZARDAN OKURA NESİLDEN NESİLE../ Müzeyyen KESKİN KIZIL ELMA KADIN DERNEĞİ.../ Müzeyyen KESKİN TÜRK MİLLETİ ŞANLI DESTAN YAZARKEN../ Müzeyyen KESKİN Merhamet, Vicdan ve Duyarlılık.!!! Susuz Köy 5. MERZİFON KİTAP FUARIN’DAN MUHTEŞEM ANILAR…./ Müzeyyen KESKİN YOLUMUZ İYİLERE ÇIKSIN../ Müzeyyen KESKİN NEREYE GİDİYOR BU KUŞAK... ÇOK İSİM ÇOK ESER ÇOK ÖDÜL İÇİN.. 25. Hikmet OKUYAR Ödüllü Şiir Yarışması 25. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI.. / Hikmet Okuyar ANKARA’DA KİTAP FUARI../ Müzeyyen KESKİN ASELSAN’IN BAHAR KONSERİ ARDINDAN../ Müzeyyen KESKİN 24 KASIM ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. AMASYA SEVDASI İLE SILAHİ RAHİM Bestekar Müeyyet BEYOGLU ÖDÜLÜNÜ İSTANBUL’DA ALDI.. GEZİ VE ANILAR GÜMÜLDÜR. ANKARA’DA BİR İLK YAŞANIYOR SANAT SOKAKDA’’.. 24. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI HER ZAMAN RAHMET VE MİNNETLE ANILACAK.. Bir Amasya Türküsü Daha... BİR ŞİİR BİR BESTE... İsa Kayacan'ın Ödülü, Kızı Gül'e Teslim Edildi TÜRK’ÜN TÜRK DESTANI ÇANAKKALE’DE ŞİİR SERGİSİ ŞAİRİNİ DÜNYA ÜNLÜSÜ YAPTI MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY VE İSTİKLAL MARŞIMIZIN 100. YIL ANISINA... 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. ESENÇAY KASABASI SEN NEYMİŞSİN SİYANÜR.. SİYANÜRLÜ ELLER... AZERBAYCAN’IN ZAFER GÜNÜ KUTLU OLSUN Benim Anadolu’mun Güzel İnsanları... ANILARA YOLCULUK... USTA ŞAİR ÇOK DEĞERLİ MERHUM SEYFEDDİN KARAHOCAGİL EBEDİ ALEME GÖÇTÜ KALBİMİZ İZMİR’DE ATTI.. DOĞADA YAŞAMA EDEBİ BİLMEYEN PİKNİKÇİLER..
Reklamı Geç
Advert