Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
22 MART Çarşamba 19:12

KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT EĞİTİM DERNEĞİ ETKİNLİĞİ../ Müzeyyen KESKİN

Müzeyyen Keskin
Müzeyyen Keskin
Giriş Tarihi : 03-02-2023 09:32

KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT EĞİTİM DERNEĞİ ETKİNLİĞİ../ Müzeyyen KESKİN

01.02.2023 tarih ve saat: 19.00 Kabakçı Konağı Hamamönün de yoğun bir katılımla kutlandı. Sanatçı ve şairlerin hatta Ankara dışından gelen misafirler, iş adamları dernek başkanları ile güzel bir etkinlik daha gerçekleşti. Şiirlerin okunduğu, aşıkların sazından sözünden, şarkılar söylendi bu kış gününde gönüller ısındı kalpler çoştu.

Programın her zaman güzel şiir yorumları ve sunumlarıyla İzzet BAĞCI üstlendi.

Dernek Başkanımız Yasemin MEYDAN hanımefendi. Dernekle ilgili konuşmasından sonra bir de şiirini yorumladı.

Etkinlik sonrası yönetimde olan üyelerle Dernek Başkanımız yapılacak işlerle ilgili bilgilendirdi. Semaver çay ikramlarıyla günü anı fotoğrafları ve aile fotoğrafıyla tamamladık.

Katılan Sanatçılar: Aşık Yakup TEMELİ, Roza KURBAN, Bilal BÜTÜN, Aslıhan AKGÜNEŞ, Yasemin KARA, Fevzi TAŞKIN, Eylem ALKAÇ, Turan Durak DÜZ, Ezberi, Ahmet AFACAN, Müzeyyen KESKİN, Canan KESKİN, Canan ÖRENLİOĞLU, Berk ÖRENLİOĞLU, Ali PALA, Zeki ERYÜCEL ve Baki bey. Hatice USLU adını yamadıklarım varsa hoşgörülerine sığınıyorum

Mart ayı toplantısında buluşmak üzere hoşcakalın,  mutlu sağlıklı kalınız. Selam Saygı Sevgiyle.

 

                                                           Müzeyyen KESKİN

                                                          Amasyaşat Başkanı

                         Kızılelma Kadın Çocuk Gençlik Kültür Sanat Edebiyat                                  

                                        Eğitim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

YORUMLAR
DİĞER YAZILARI ASRIN FELAKETİ DEPREM ÜSTÜNE ŞİİRSEL SÖYLEŞİ (1 ) YÜZ YILIN FELAKETİ../ Müzeyyen KESKİN GENÇ BİR YETENEK BERK ÖRENLİOĞLU../ Müzeyyen KESKİN YÖRÜKLER VE TÜRKMENLER BULUŞMASI BU DÜNYADAN BİR ŞAİR GEÇTİ Solmaz ŞİRVANLI KIZILELMA KADIN GENÇLİK ÇOCUK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT VE EĞİTİM DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI../ Müzeyyen KESKİN UYGUR TÜRKLERİNİ ANMA PROGRAMI../ Müzeyyen KESKİN BİR FUAR DAHA BİTTİ../ Müzeyyen KESKİN YAZARDAN OKURA NESİLDEN NESİLE../ Müzeyyen KESKİN KIZIL ELMA KADIN DERNEĞİ.../ Müzeyyen KESKİN TÜRK MİLLETİ ŞANLI DESTAN YAZARKEN../ Müzeyyen KESKİN Merhamet, Vicdan ve Duyarlılık.!!! Susuz Köy 5. MERZİFON KİTAP FUARIN’DAN MUHTEŞEM ANILAR…./ Müzeyyen KESKİN YOLUMUZ İYİLERE ÇIKSIN../ Müzeyyen KESKİN NEREYE GİDİYOR BU KUŞAK... ÇOK İSİM ÇOK ESER ÇOK ÖDÜL İÇİN.. 25. Hikmet OKUYAR Ödüllü Şiir Yarışması 25. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI.. / Hikmet Okuyar ANKARA’DA KİTAP FUARI../ Müzeyyen KESKİN ASELSAN’IN BAHAR KONSERİ ARDINDAN../ Müzeyyen KESKİN 24 KASIM ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. AMASYA SEVDASI İLE SILAHİ RAHİM Bestekar Müeyyet BEYOGLU ÖDÜLÜNÜ İSTANBUL’DA ALDI.. GEZİ VE ANILAR GÜMÜLDÜR. ANKARA’DA BİR İLK YAŞANIYOR SANAT SOKAKDA’’.. 24. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI HER ZAMAN RAHMET VE MİNNETLE ANILACAK.. Bir Amasya Türküsü Daha... BİR ŞİİR BİR BESTE... İsa Kayacan'ın Ödülü, Kızı Gül'e Teslim Edildi TÜRK’ÜN TÜRK DESTANI ÇANAKKALE’DE ŞİİR SERGİSİ ŞAİRİNİ DÜNYA ÜNLÜSÜ YAPTI MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY VE İSTİKLAL MARŞIMIZIN 100. YIL ANISINA... 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. ESENÇAY KASABASI SEN NEYMİŞSİN SİYANÜR.. SİYANÜRLÜ ELLER... AZERBAYCAN’IN ZAFER GÜNÜ KUTLU OLSUN Benim Anadolu’mun Güzel İnsanları... ANILARA YOLCULUK... USTA ŞAİR ÇOK DEĞERLİ MERHUM SEYFEDDİN KARAHOCAGİL EBEDİ ALEME GÖÇTÜ KALBİMİZ İZMİR’DE ATTI.. DOĞADA YAŞAMA EDEBİ BİLMEYEN PİKNİKÇİLER..