Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
04 EKİM Çarşamba 16:48

AMASYA BÖLGESİNİN PARLAYAN YILDIZI İŞ ADAMI ALİ RIZA AĞIŞ

Sezgin Ünsal
Sezgin Ünsal
Giriş Tarihi : 25-11-2022 17:36

  Hedef belli; “ Başarılı olmak çıtayı yukarlara taşımak ”Bu uğurda bıkıp usanmadan, durup dinlenmeden çalışan iş adamı Ali Rıza Ağış atılan her adımda çıtayı biraz daha yükseğe taşımak için sağlam stratejiler üretiyor.  İşte tüm bu bileşenlerin sektörde zirveye taşıdığı; ÖZGÜR MOBİLYA .

  Gelinen nokta gösteriyor ki; ÖZGÜR  MOBİLYA bayrağı emin ellere teslim etmiş. 1970 li yıllarda küçük Tekel bayi iş yaşamında onun küçük adımlar ile çıktığı yolculuğunda, “Çok para kazanmak değil derdimiz” diyen  Yönetim Kurulu Başkan Ali rıza Ağış , altını çizerek vurguluyor, “Önce kalite” diyor.

  ÖZGÜR markasının bulunduğu noktaya gelmesinde en büyük etkenin kaliteden ödün vermemek olduğuna dikkat çekerek, “Biz iddialıyız. Çünkü ürünümüzün kalitesine ve ekibimize güveniyoruz. babam ile markamızı nasıl büyüteceğimize ilişkin konuşurken; babamız Özgür AĞIŞ ın aşıladığı dürüstlükten taviz vermedik’  babamızın bize bıraktığı önemli ders doğruluk ve dürüstlüktür en büyük miras budur. Diyor iş adamı Ali Rıza Ağış

  Taşova ilçemizde büyük yepyeni bir başlangıç yapmalıydı. 1980 li yıllarda Umudu, heyecanı, türlü renklerde bin bir türlü hayali, bir de babamızın iş ahlakı ile tanıdıkları vasıtasıyla Özgür Marketimizi açarak gıda sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Özgür Ağış ve Oğulları olarak gıda sektörüne girdik. Bu alanda attığımız her sağlam adım bizi daha da güçlendirdi. Şuan Taşova, Erbaa, Amasya da iş yerlerimizde 160 civarında personelimize iş ve aş veriyoruz bundan da son derece gururluyuz diyor iş adamı Ali rıza AĞIŞ

  Özgür Şirketi Yönetim Kurulu Başkan Ali Rıza AĞIŞ, ÖZGÜR Mobilya nın markalaşma sürecinde önemli aşamalar kaydettiğine dikkat çekerek, “Birçok yeniliğe imza attık. Özel sektörde ticari anlamda ilk bölgemizden mobilya ihraç eden firmayız biz. Diyor.

  İş adamı Ali Rıza Ağış amcası Özkan Ağış’ın kurucu başkanı olduğu kısa adı TEKVA olan . Taşova Eğitim Vakfı başkanlığını sürdüğü dönemde vakfın ekonomik gücünü yükseklere çıkararak. Taşova bölgesinde ekonomik nedenler ile öğrenim süreçlerinde  zorlanan öğrencilere burs verilmesini sağlayarak bir çok Taşova’ lı gencin okullarından mezun olarak  bir yerlere gelmelerine  iş ve aş sahibi olunmalarına sebep  olundu diyor iş adamı Ali Rıza AĞIŞ .

  İş adamı Ali Rıza Ağış ın felsefesi gördüğüm kadarı ile ‘’  NE EZEN NE EZİLEN İNSANCA HAKÇA BİR DÜZEN OLDUĞU ‘’  görülüyor.

  Şimdi siyaset zamanı diyoruz .Yaşı 60 ları aşmış hala bir şans daha isteyen siyasetçiler yerine genç dinamik çalışkan kültürlü bölgesinin sorunlarını bilen siyasetçilere ihtiyaç var.

  Bu Vizyona en güzel yakışan donanımlı isim iş adamı Ali Rıza Ağış hep birlikte destekleyerek Meclise gönderelim sorunlarımıza çare üretsin ne dersiniz ?

                Yolun açık olsun Ali Rıza Ağış bey …….

                                                                           Sezgin ÜNSAL

YORUMLAR
Ali Önder 10 ay önce
Bence de isabetli olur. Başarılar dilerim.
Abdullah güzel 10 ay önce
Hemşerimiz alirıza beyin siyasete atılmasını canı gönülden istiyor ve destekliyorum
Hasan Şimşek 10 ay önce
Yazar kardeşimiz isabetli yazmış Ali Rıza Ağış kardeşimizin milletvekili adayı gösterilmesinden mutlu olduk inşallah kazanır bizler sonuna kadar yanındayız hayırlı olsun
İsmail Demir 10 ay önce
Bence isabetli olur kendisiyle kısa bir görüşme yapmıştım taşovadaki mağazada inanıyorum özgür mobilya daha yukarılara gidecek
Reklamı Geç
Advert