Taşova Net Haber | Taşova Gazetesi - Son Dakika
HV
07 HAZİRAN Çarşamba 16:24

KIZIL ELMA KADIN DERNEĞİ.../ Müzeyyen KESKİN

Müzeyyen Keskin
Müzeyyen Keskin
Giriş Tarihi : 07-10-2022 10:52

05.10.2022 tarih saat 19.00/ 21.00 arasında yapılan yeni bir oluşum yeni bir dernek açılışı görkemli bir şekilde tanıtımını yaptı. Yoğun bir kalabalıkla katılım çok güzeldi. İçeriği çok geniş ve bir kadın hareketi. ‘’Kızıl Elma Kadın ve Gençlik Çocuk Kültür Edebiyat ve Eğitim Derneği’’ açılımı. Derneğin Başkanı Dr. Yasemin Meydan ve tüm dernek üyleri ve yönetimi her kesimden insanlar vardı. Siyasetçiler, sanatçılar, sağlıkçılar, şairler, ozanlar, iş insanları, Dernek Başkanları. Ben ve kardeşimle birlikte iştirak ettik.

Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Yasemin Meydan herkesi tek tek selamlayıp ilgilendi teşekkür etti. Derneğin içeriğinden bahsetti. Arkasından programı sunucu ve şiir yorumcusu İzzet Bağcı sunumu yaptı.

Katılanlar:

Yasemin Meydan, Roza Kurban, Hatice Uslu, İsmihan Kor Demirci, Aslı Akgüneş ve ailesine katılamayan Sultan Doksöz, Şarafet Pamir’e, Hüsnü Ekizceli, Necabi Bala, İzzet Bağcıy’a, siyasi parti Genel Başkanı Emanullah Gündüz’e, AKP, İYİ, MHP, den katılan tüm yüreklere Prof Dr. Kadirhan Sunguroğlu’a Katılan Dernek Başkanlarım’a, Müjgan Erdem ve yönetimin’e, Mualla Coşkun ve yönetimine, Menderes Kandemir ve yönetimine, Alparslan Demirbilek ve yönetimine, Fadime Uzun ve yönetimine, Kırım ve Tatar Dernek yönetimlerine, İlesam Durak Turan Düz’e, Ses sanaçısı Eylem Alkaç’a, Saz da Hasan Çağan’a, Ozan Derdivar’a, Nuri Ateş’e, Sadık Uçar’a, Ozan Nurettin Gürozanoğlu’a, Davut Cömert’e, Şair Öner Avcı’ya, Şair, Nergiz Yılmaz’a, Kadim dostum Ayhan Küçükaslan’a, kadim dostum Yalçın Soysal ve eşine, Şair yorumcu Ertuğrul Yılmaz’a, İş kadını Selma Yavuz’a, Şair Müzeyyen Keskin ve kardeşine, Leyla Sultan ve akadaşına, Kadim dostum Özer Özer’e, Sanatçı Esen Akdenizli, İş adamı Ömer Acar’a, Fevzi Daşkın’a, Sadık beye, Avukat Ahmet Afacan beye, Yaşar Ateşsoy’a, Roza Kurban ve misafirlerine Kırgız ve Tatar Konuklarımıza, İsmini göremeyen ve yazamadığım bütün dostlarıma çok teşekkür ederiz. Ayrıca; Kamu Kurum ve Kuruluşlarından gelen YTB Yetkililerine çok çok teşekkür ederim.

Kızıl Elma Kadın Derneği Genel Başkanı

Dr. Yasemin Meydan

Sözlerini katılan herkese tek tek teşekkür ederek bitirmiştir.

Bu güzel derneğin yolu açık olsun. Hayırlı olsun. Başarı dileklerimizle. Herkes tarafından destelenmesi gereken bir dernek. Selam, Sevgi, Saygıyla

Müzeyyen Keskin

Amasyaşat Başkanı

YORUMLAR
DİĞER YAZILARI KIZILELMA ANITKABİR'DE./ Müzeyyen KESKiN Muhteşem Miyuki Sergisi../ Müzeyyen KESKiN 40.Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı" Sona Erdi../ Müzeyyen KESKİN 26.. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI.. ' 2023 ASRIN FELAKETİ DEPREM ÜSTÜNE ŞİİRSEL SÖYLEŞİ (1 ) YÜZ YILIN FELAKETİ../ Müzeyyen KESKİN KIZILELMA KADIN ÇOCUK GENÇLİK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT EĞİTİM DERNEĞİ ETKİNLİĞİ../ Müzeyyen KESKİN GENÇ BİR YETENEK BERK ÖRENLİOĞLU../ Müzeyyen KESKİN YÖRÜKLER VE TÜRKMENLER BULUŞMASI BU DÜNYADAN BİR ŞAİR GEÇTİ Solmaz ŞİRVANLI KIZILELMA KADIN GENÇLİK ÇOCUK KÜLTÜR SANAT EDEBİYAT VE EĞİTİM DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI../ Müzeyyen KESKİN UYGUR TÜRKLERİNİ ANMA PROGRAMI../ Müzeyyen KESKİN BİR FUAR DAHA BİTTİ../ Müzeyyen KESKİN YAZARDAN OKURA NESİLDEN NESİLE../ Müzeyyen KESKİN TÜRK MİLLETİ ŞANLI DESTAN YAZARKEN../ Müzeyyen KESKİN Merhamet, Vicdan ve Duyarlılık.!!! Susuz Köy 5. MERZİFON KİTAP FUARIN’DAN MUHTEŞEM ANILAR…./ Müzeyyen KESKİN YOLUMUZ İYİLERE ÇIKSIN../ Müzeyyen KESKİN NEREYE GİDİYOR BU KUŞAK... ÇOK İSİM ÇOK ESER ÇOK ÖDÜL İÇİN.. 25. Hikmet OKUYAR Ödüllü Şiir Yarışması 25. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI.. / Hikmet Okuyar ANKARA’DA KİTAP FUARI../ Müzeyyen KESKİN ASELSAN’IN BAHAR KONSERİ ARDINDAN../ Müzeyyen KESKİN 24 KASIM ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. AMASYA SEVDASI İLE SILAHİ RAHİM Bestekar Müeyyet BEYOGLU ÖDÜLÜNÜ İSTANBUL’DA ALDI.. GEZİ VE ANILAR GÜMÜLDÜR. ANKARA’DA BİR İLK YAŞANIYOR SANAT SOKAKDA’’.. 24. HİKMET OKUYAR ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI HER ZAMAN RAHMET VE MİNNETLE ANILACAK.. Bir Amasya Türküsü Daha... BİR ŞİİR BİR BESTE... İsa Kayacan'ın Ödülü, Kızı Gül'e Teslim Edildi TÜRK’ÜN TÜRK DESTANI ÇANAKKALE’DE ŞİİR SERGİSİ ŞAİRİNİ DÜNYA ÜNLÜSÜ YAPTI MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY VE İSTİKLAL MARŞIMIZIN 100. YIL ANISINA... 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.. ESENÇAY KASABASI SEN NEYMİŞSİN SİYANÜR.. SİYANÜRLÜ ELLER... AZERBAYCAN’IN ZAFER GÜNÜ KUTLU OLSUN Benim Anadolu’mun Güzel İnsanları... ANILARA YOLCULUK... USTA ŞAİR ÇOK DEĞERLİ MERHUM SEYFEDDİN KARAHOCAGİL EBEDİ ALEME GÖÇTÜ KALBİMİZ İZMİR’DE ATTI.. DOĞADA YAŞAMA EDEBİ BİLMEYEN PİKNİKÇİLER..
Reklamı Geç
Advert